Sekmadienį Minske (Baltarusija) baigiasi 2-osios Europos žaidynės. Paskutinę dieną vėl išvysime gausybę Lietuvos treko dviratininkų startų.

Simonos Krupeckaitės sprinto rungties ketvirtfinalyje laukė rusė Darija Šmeliova. Jos lenktyniavo iki 2 pergalių. Rusė šioje rungtyje yra 2018 m. Europos čempionė ir 2017 m. Europos čempionato bronzos medalininkė.

Pirmasis važiavimas buvo labai įtemptas. Burtai lėmė S.Krupeckaitei važiuoti priekyje ir ji stengėsi gintis nuo varžovės atakų. Lietuvė buvo užsiėmusi vidinį „koridorių“, bet D.Šmeliova išore buvo vos vos greitesnė ir išplėšė pirmąją pergalę. Sportininkes skyrė vos 0.010 sek.

Antrajame važiavime sportininkes skyrė viso labo 0.026 sek. Deja, vėl šiek tiek greitesnė buvo rusė, kuri laimėjo seriją iki 2 pergalių rezultatu 2:0 ir pateko į pusfinalį. S.Krupeckaitė puikias žaidynes baigė su aukso ir sidabro medaliais.

Miglė Marozaitė 500 m atskiro starto lenktynių kvalifikacijoje distanciją įveikė per 34.433 sek. Ji kvalifikacijoje buvo 6-a ir pateko į finalą, kuriame dalyvaus 8 sportininkės. Kvalifikaciją laimėjo D.Šmeliova (33.395), antra buvo jos tautietė Natalija Antonova (34.065), o trečia liko ukrainietė Olena Starikova (34.083).