Čekijoje vykstančiose atvirosiose Europos biatlono pirmenybėse 21-ąją vietą jaunių (iki 20 metų) merginų sprinto lenktynėse užėmė Marija Kaznačenko.

Net 5 baudos ratus sukusi Lietuvos biatlonininkė 7,5 km nuotolį įveikė per 24 minutes 30,4 sekundės ir 2 minutes 17,4 sekundės pralaimėjo čempione tapusiai estei Tuuli Tomingas.

Po šešis kartus šaudyklose suklydusios Gaudvilė Nalivaikaitė ir Gabrielė Leščinskaitė užėmė atitinkamai 40-ą bei 49-ą vietas tarp 65-ių distanciją baigusių (startavo 66-os) sportininkių.

Sidabro ir bronzos medaliai atiteko rusėms - atitinkamai Svetlanai Mironovai bei Uljanai Kaiševai:

1. Tuuli Tomingas (Estija) 22 min. 13,0 sek. (1 baudos ratas) 2. Svetlana Mironova (Rusija) atsiliko 16,2 sek. (2) 3. Uljana Kaiševa (Rusija) 22,9 (3) 4. Coline Varcin (Prancūzija) 27,8 (2) 5. Jevgenija Pavlova (Rusija) 30,7 (2) ... 21.Marija Kaznačenko 2:17,4 (5) 21.Julija Žuravok (Ukraina) 2:17,4 (4) ... 40.Gaudvilė Nalivaikaitė 4:01,4 (6) ... 49.Gabrielė Leščinskaitė 4:51,1 (6) ... 65.Dimitrita Ciobanu (Moldova) 13:21,1 (6)

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.