Gairės

šokoladas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šokoladas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šokoladas“.

Saldesniam gyvenimui: Seimas nusipirko šokolado už 100 tūkst. eurų

748
Artėjant rudens sesijai ir po metų vykstantiems rinkimams, Seimas nusprendė nusipirkti šokolado už apvalią sumą – 100 tūkst. eurų. Kaip skelbiama Centrinėje viešųjų pirkimų informacijos sistemoje, Seimo kanceliarija sutartį dėl šokolado pirkimo sudarė su bendrove „AJ Šokoladas“. Joje pirkimo dalykas įvardijamas taip: „Šokolado plytelių ir šokoladinių saldainių rinkinių su logotipu“. Sutartis sudaryta 1 metų laikotarpiui. Pagal ją Seimas gali užsakyti šokolado ir už 10 proc.
748 2023-09-06

Prieš naktį šiukštu nevalgykite šių produktų: miegosite daug geriau

Pasak „Benenden Health“, ne pelno siekiančios savidraudos draugijos JK, teikiančios privačią medicininę priežiūrą, ekspertų teigimu, yra trys maisto produktai, dėl kurių gali būti sunku išsimiegoti  naktimis – tai šokoladas, sūris ir traškučiai. „Norint pagerinti miego režimą, svarbu peržiūrėti, ką ir kada valgome, – sako Cheryl Lythgoe, magistro laipsnį turinti slaugytoja konsultantė, daugiau nei du dešimtmečius dirbanti bendrosios praktikos ir privačiame sektoriuje.
2023-09-05

Šiaulių įkvėptas jautienos išpjovos kepsnys: skonį praturtins išskirtinis padažas

TV3 televizijos laidos „Maisto kelias“ vedėjai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas šį šeštadienį aplankė Saulės miestą Šiaulius. Įkvėpti šio miesto įspūdingų vaizdų vedėjai žiūrovams paruošė skonių kupiną jautienos išpjovą su šokolado padažu.
2023-07-01

1 produktas mažina insulto riziką: ragina išbandyti

Insultas yra rimta ir potencialiai mirtina medicininė būklė, kai staiga nutrūksta kraujo tekėjimas į smegenis. Daugeliu atvejų tai sukelia kraujo krešulys, tačiau tai gali būti ir dėl kraujagyslės plyšimo. Insulto riziką gali padidinti keletas veiksnių. Aukštas kraujospūdis ir didelis cholesterolio kiekis yra du veiksniai, kurie gali būti susiję su nesveiku gyvenimo būdu, pavyzdžiui, prasta mityba ir fizinio aktyvumo trūkumu.
2023-06-20

Lietuviai ir vokiečiai masiškai šluoja 1 prekę: jos viduje – netikėta staigmena

Velykiniame šokoladiniame kiškyje – 10 eurų. Tokie vaizdai iš Vokietijos ėmė plisti socialiniuose tinkluose, o žmonės ir ten ir įvairiose šalyse pradėjo šluoti šokoladinius kiškius ir ieškoti juose pinigų. Ar tai speciali gamintojų akcija, ar tiesiog vieno žmogaus nufilmuota apgavystė, lieka neatsakytas klausimas. Lietuvoje tokie kiškiai Velykų laikotarpiu taip pat buvo parduodami ir šiandien jų prekyboje liko vos keli. Lietuviai trauko pečiais ir neatmeta, kad tai tebuvo pokštas.

Pabalo šokoladas? Pasakė, ar jį saugu valgyti

VMVT specialistai atsako, jog vartoti šokoladą, kuris vietomis yra pabalęs nėra pavojinga. Šokoladas dėl jame esančio cukraus yra laikomas negreitai gendančiu produktu, o tokio pobūdžio pakitimai nėra susiję su sauga. Pagamintame šokolade ar jo produktuose vyksta cukraus ir riebalų pakitimai, kurie gali atsirasti dėl aplinkos temperatūros pasikeitimo ar laikymo aplinkoje, kurioje yra per didelė santykinė drėgmė.
2022-12-19

Nufilmavo, kaip ukrainiečių karius prajuokino lietuviškas šokoladas: užkliuvo žodis „pieninis“

Kitų šalių kalbos kai kuriems žmonėms gali pasirodyti juokingos, o kartais sukelti ir juoką keliančias asociacijas. Panašiai nutiko ir dviem Ukrainos kariams, kurie paragavo lietuviško pieniško šokolado. Platformoje „TikTok“ plinta kuriozinis vaizdelis, kuriame matyti, kaip vienas karys savo rankose laiko lietuvišką pieninį šokoladą „Karūna“, o kitas karys jį filmuoja. Būtent jis ir bando ištarti žodį „pieninis“, o šis jam kuo toliau, tuo vis labiau kelia juoką.
2022-11-25

Ragina išbandyti šį užkandį: jūsų širdis padėkos

Saldumynų pasiūla Kalėdų laikotarpiu būna didžiulė, tad tikrai nelengva išsirinkti šokoladą tiek švenčių stalui, tie dovanoms. Prekybos tinklo „Rimi“ kategorijos vadovė Diana Špūrienė pastebi, kad šventiniu laikotarpiu lietuviai saldumynams netaupo: paklausa didėja kiekvienais metais, o asortimentą kasmet papildo sezoninės prekės.
2022-11-10

Paryžiuje – šokolado mugė: pasižvalgykite į įspūdingus iš šokolado pagamintus papuošalus

Paryžiuje vyksta pati saldžiausia mugė pasaulyje – šokolado. Tačiau visų nuostabai ten galima ne tik pasmaližiauti, bet ir pasižvalgyti į įspūdingus iš šokolado pagamintus papuošalus bei aksesuarus. Tai – ne Paryžiaus mados savaitė, o šokolado mugė. Ir ji čia prasideda išties įspūdingai. Podiumu žengia modeliai, kurių apdarai papuošti įvairiausiais šokolado skanėstais. Taip, teisingai.
2022-10-28

Keista pareigūno dovana Putinui tapo parodija: žmonės nesulaiko juoko

55
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas gavo netikėta dovaną, kuri sukėlė juoką bei nuostabą ne tik aplinkiniams, tačiau ir pačiam prezidentui. Rusijos Federacijos Belgorodo srities, iš kurios kiekvieną dieną yra apšaudomas Charkivas, gubernatorius Viačeslavas Gladkovas V. Putinui padovanojo kelias „Alioška“ šokolado plyteles.  Netikėtumas Tokia dovana Rusijos prezidentui buvo įteikta per neseniai įvykusį susitikimą.
55 2022-08-12
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų