sharks

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sharks“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sharks“.

Įspūdingus skaičius rinkęs Motiejūnas nukalė komandos pergalę Kinijoje

Pergalę Kinijos lygoje iškovojo Sindziango „Flying Tigers“ (24/9) ekipa su Donatu Motiejūnu, kuri namuose 108:98 (25:21, 25:27, 29:27, 29:23) Šanchajaus „Sharks“ (14/17) krepšininkus. 38 minutes žaidęs D.Motiejūnas pelnė 28 taškus (12/15 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 4/7 baudos metimai), sugriebė 20 kamuolių, blokavo metimą, prasižengė 5 sykius ir 3 kartus suklydo. Taip pat 28 taškus (3/3 tritaškiai, 15 rez. perd.) prie pergalės pridėjo ir Zengas Lingxu.
2021-01-23

Dominavęs Motiejūnas pergalės neiškovojo

Donatas Motiejūnas Kinijos lygoje užfiksavo galingą dvigubą dublį. Sindziango „Flying Tigers“ komandos aukštaūgis per 37 minutes surinko 31 tašką (11/20 dvit., 1/2 trit., 6/9 baud.), atkovojo 21 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bet po 4 kartus suklydo ir prasižengė. Tačiau jo vedama ekipa 97:110 nusileido Šanchajaus „Sharks“ krepšininkams. Nugalėtojams Jimmeras Fredette’as surinko 35 taškus.
2021-01-13

Motiejūnas Kinijoje sezono netęs – grįžta į Lietuvą

Birželio 20-ąją grįžtantis Kinijos sezonas bus be Donato Motiejūno – lietuvis susikrovė lagaminus ir keliauja į Lietuvą. Žurnalistas Emiliano Carchia paskelbė, jog Šanchajaus „Sharks“ puolėjas su treneriu Virginijumi Mikalausku išvyko namo. Šanchajaus „Sharks“ ekipa lemiamose kovose versis tiek be lietuvio, tiek be Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) likusio Jaredo Cunninghamo. Komandai atstovaus vienintelis legionierius Ray‘us McCallumas.
2020-06-07

Nustatyta data iki kada turi būti pratęstas Kinijos čempionatas

Koronaviruso židiniu tapusi Kinija iki šiol negali visiškai atsigauti po užpuolusios epidemijos. Nežinia tvyro ir šalies sporto padangėje. Sustabdytą Kinijos krepšinio lygą buvo planuota atnaujinti balandį, vėliau šie planai nukelti gegužės pradžiai, tačiau šiuo metu ir ši data neatrodo tikėtina. Imta svarstyti, kad sezono atnaujinti taip ir nepavyks, o galutine sugrįžimo data nurodyta liepos 1-oji. Taip pat paskelbta, kad lygos klubų vadovai ryžosi 15–30 procentų susimažinti atlyginimus.
2020-04-14

Motiejūno komanda Kinijoje atsidūrė visiškame dugne

Donatas Motiejūnas Kinijos lygoje tradiciškai atliko dvigubą dublį ir su Šanchajaus „Sharks“ komanda patyrė pralaimėjimą. Lietuvis per 37 minutes pelnė 16 taškų (7/11 dvit., 0/1 trit., 2/5 baud.), atkovojo 14 kamuolių, blokavo 2 metimus, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, tačiau 4 sykius suklydo ir 2 kartus pažeidė taisykles. „Sharks“ komanda 96:112 nusileido Pekino „Flying Dragons“ klubui. Po šios nesėkmės Šanchajaus komanda nukrito į paskutinę turnyrinės lentelės vietą.
2020-01-05

Motiejūno indėlio buvo maža – „Sharks“ pralaimėjo

Kinijos lygoje dar vieną pralaimėjimą patyrė Donato Motiejūno atstovaujama Šanchajaus „Sharks“ (8/16) ekipa, kuri išvykoje 106:111 (18:26, 40:36, 28:27, 20:22) nusileido Nandzingo „TongXI DaSheng“ (10/14) krepšininkams. D. Motiejūnas per 32 minutes pelnė 22 taškus (6/14 dvitaškiai, 2/8 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), sugriebė 9, perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius prasižengė ir 2 kartus suklydo. Pralaimėjusiems 28 taškus įmetė Ray‘us McCallumas.
2020-01-03

Motiejūnas žaidė 41 minutę ir buvo rezultatyviausias komandoje

Kinijos pirmenybėse Donato Motiejūno atstovaujama Šanchajaus „Sharks“ (6/12) ekipa namuose 95:99 (31:19, 17:20, 28:29, 19:31) nusileido Pekino „Royal Fighters“ (11/7) krepšininkams. Lietuvis per 41 minutę pelnė 24 taškus (4/14 dvit., 4/4 trit., 4/6 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą pažeidė taisykles ir padarė 2 klaidas. Nugalėtojams Kyle‘as Foggas surinko 23 taškus (6 akt. kam., 7 rez. per.), 17 pridėjo Jasonas Thompsonas (14 atk.
2019-12-17

Suskaičiavo: štai, dėl kokių pinigų Motiejūnas grįžo žaisti į Kiniją

Kelis elitinių Europos klubų ir netgi komandų iš Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pasiūlymus atmetęs ir dar bent vienieriems metams į Kiniją rungtyniauti persikėlęs Donatas Motiejūnas artėjantį sezoną vilkės „Shanghai Sharks“ marškinėlius. Tokį krepšiniko sprendimą palaiko toli gražu ne visi, tačiau persikėlimui į tolimąją Aziją argumentų, panašu, taip pat netrūksta. Skaičiuojama, kad D. Motiejūnas Kinijoje uždirbs apie 3 mln.
2019-08-06

Dainius Zubrus: „Mūsų svajonių komandos“ lyderis

Šiais metais balandžio 22–28 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks pasaulio ledo ritulio čempionato IB diviziono kovos, o prieš didžiausią metų sporto renginį šalyje lietuviai tikisi surinkti geriausią visų laikų ledo ritulio rinktinę. Nenumaldomai artėjant šiam čempionatui, jums pristatome į „Mūsų svajonių komandą“ pretenduojančius žaidėjus, o šiandien siūlome susipažinti su Lietuvos rinktinės kandidatu Dainiumi Zubrumi.
2018-04-20

„Mūsų svajonių komandoje“ – du KHL žaidėjai

Iki nenumaldomai artėjančio pasaulio ledo ritulio čempionato IB diviziono kovų pradžios liko dvi dienos. Du – tiek Lietuvos rinktinės narių praėjusį sezoną rungtyniavo vienoje stipriausių planetos lygų – KHL Šiemet „Mūsų svajonių komanda“ gali pasigirti ne tik abiem NHL rungtyniavusiais lietuviais – Dainiumi Zubrumi ir Dariu Kasparaičiu. Ekipa pirmą kartą istorijoje savo gretose turi du KHL lygoje sezoną praleidusius žaidėjus.