propaganda

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „propaganda“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „propaganda“.

Rusiją nervina Lietuvos energetinė nepriklausomybė: daro viską, kad žmonės bijotų

Lietuvos energetinė nepriklausomybė – it rakštis Kremliui. Rusų propagandistai nenuilsdami deda į šuns dienas mūsų šalies sprendimus atsisakyti rusiškos energijos. Pastaruoju metu taikinyje būsimas atsijungimas nuo vadinamojo BRELL žiedo – vienos elektros tiekimo sistemos, kurioje yra Baltijos šalys, Rusija ir Baltarusija, o pagrindiniai valdymo pultai Maskvoje.

Blokuojami 23 IP adresai, kuriais pasiekiama Kremliaus propaganda

Balandžio 10 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) priėmė sprendimą blokuoti 23 IP adresus, kuriais sudaroma galimybė žiūrėti Lietuvos Respublikoje draudžiamas transliuoti pagrindines Kremliaus propagandos televizijos programas. 2024 m. kovo 27 – balandžio 8 d. LRTK atliko stebėseną, kurios metu buvo nustatyta, kad jos sprendimais blokuotos interneto svetainės yra prieinamos Lietuvos vartotojams pagal atitinkamus IP adresus.

Europos Parlamentas paragintas ištirti Rusijos propagandos tinklą

Europos Parlamentas penktadienį sulaukė raginimo ištirti Rusijos finansuojamą tinklą, kuris darė įtaką visoje Europoje ir įtraukė Europos Sajungos teisės aktų leidėjus. Trečiadienį Čekija pranešė, kad jos žvalgyba nustatė, jog tinklas skleidė Rusijos propagandą per Prahoje įsikūrusią naujienų svetainę „Voice of Europe“. Maskva taip pat mokėjo pinigus europarlamentarams, kad šie skatintų Rusijos propagandą, ketvirtadienį pareiškė Belgijos ministras pirmininkas Alexander'as De Croo.
2024-03-29

Melas iš Rusijos plinta Lietuvoje – ekspertai kaltina ir mūsų politikus

Kariuomenės analitikai pernai fiksavo net pusketvirto tūkstančio propagandos ir dezinformacijos atvejų. Pradedant Vilniuje vykusiu NATO viršūnių susitikimu ir mūsų istorijos iškraipymu, baigiant informacinėmis atakomis vakaruose, kur rusai aiškina, kad kilus karui Lietuvos ginti neverta. Rusai bando skleisti ir žinutes, kad Lietuvos kariai bus siunčiami kariauti į Ukrainą.

Moldovos vyriausybė atmeta Uždniestrės vadų „propagandą“

Moldovos vyriausybė trečiadienį pareiškė atmetanti Uždniestrės „propagandinius pareiškimus“, kai prorusiški šio regiono separatistų vadai kreipėsi į Rusiją prašydami „apsaugos“. Vyriausybė „atmeta propagandinius pareiškimus iš Tiraspolio ir primena, kad Uždniestrės regionas gauna naudos iš taikos, saugumo bei ekonominės integracijos su Europos Sąjunga politikos, kuri yra naudinga visiems piliečiams“, – „Telegram“ teigė Moldovos ministro pirmininko pavaduotojas Olegas Serebrianas.
2024-02-28

Vakarų parama Kyjivui tapo pagrindiniu Rusijos dezinformacijos apie Ukrainą taikiniu

Po beveik dvejus metus trunkančios Rusijos dezinformacijos apie karą Ukrainoje kampanijos Maskva dabar daugiausia dėmesio skiria dezinformacijai apie Vakarų paramą Kyjivui, pirmadienį pranešė naujienų agentūra AFP. AFP faktų tikrintojai paneigė melagingą turinį, kuriuo siekiama paremti ar propaguoti teiginius, kad visuomenės Europoje ir Jungtinėse Valstijose jaučia vis didesnį nuovargį dėl karo Ukrainoje.
2024-02-12

Naujausias Putino reklaminis stendas neduoda ramybės: gali reikšti grėsmę ir Baltijos šalims

Prasidėjus Rusijos karui prieš Ukrainą, ore tvyro įtampa dėl absoliučios nežinios – ar Vladimiras Putinas bandys plėstis toliau? Pamačius reklaminį stendą su Rusijos režimo lyderio veidu ir užrašu: „Rusijos sienos niekur nesibaigia“ neleidžia baimei nuslūgti. Tokie reklaminiai stendai buvo pastebėti dviejose vietose – prie Estijos pasienio ir Maskvoje.
2024-01-17

Įspėja, kad uždaryti rusų mokyklas gali būti pavojinga: ar esame pasirengę?

Diskusija dėl rusiškų mokyklų likimo nesibaigia. Visuomenininkai tokias mokyklas laiko propagandos židiniais, o rusakalbiai, gyvenantys Lietuvoje, skundžiasi diskriminacija. Yra ir ne tokių drąstiškų pasiūlymų, kaip visiškas rusų mokyklų naikinimas, ekspertas ragino tokias mokyklas transformuoti.

Okupantai ciniškai diegia propagandą ukrainiečių vaikams: verčia šlovinti jų nusikaltimus, o to atsisakiusiems grasina represijomis

Laikinai okupuotose Ukrainos teritorijose karo nusikaltėliai šlovinami ukrainiečių vaikų akyse. Skelbiama, kad okupacinė valdžia ciniškai diegia propagandą ikimokyklinio amžiaus vaikams.  Apie tai pranešė „RBK-Ukraina“, cituodama Nacionalinio pasipriešinimo centrą. „Pavyzdžiui, organizuojamos karo nusikaltėlių kalbos ukrainiečių vaikams vietos vaikų darželiuose. Nuo pat mažens vaikai verčiami klausytis prievartautojų, plėšikų, samdinių“, – teigiama pareiškime.
2024-01-04

Okupuoto Mariupolio mokyklose – Putino kalbos ir „didvyriais“ vadinami okupantai

Rusijos prezidento Vladimiro Putino kalbos bus rodomos moksleiviams laikinai okupuotame Mariupolyje, Donecko srityje, praneša miesto taryba. „Okupantai ir toliau sistemingai primeta savo ideologiją Mariupolio vaikams.
2024-01-02
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų