Patrų Promitheas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Patrų Promitheas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Patrų Promitheas“.

Vos 7 minutes žaidęs Marius Grigonis pergalingame mače buvo tarp rezultatyviausių

Pergalę triuškinančiu skirtumu Graikijos čempionate iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (21/1) krepšininkai, kurių gretose žaidžia ir Marius Grigonis. Ergino Atamano auklėtiniai namuose 93:62 (19:15, 30:12, 26:19, 18:16) nepaliko net menkiausios vilties Patrų „Promitheas“ (13/9) atstovams ir pasiekė penktąją pergalę iš eilės. Tuo tarpu Patrų klubas pralaimėjo pirmą kartą per pastaruosius penkis mačus pirmenybėse.
2024-03-25

Be pergalių likęs Mindaugas Kuzminskas rezultatyviai užbaigė Čempionų lygos sezoną

FIBA Čempionų lygos „Top 16“ etapą pralaimėjimu baigė lietuvio Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Atėnų AEK (0-6). Šį kartą Graikijos klubas namuose 67:79 (12:11, 17:20, 17:24, 21:24) nusileido prieš savo tautiečius Patrų „Promitheas“ (4-2). M. Kuzminskas per 24 minutes pelnė 15 taškų (3/6 dvit., 1/2 trit., 6/10 baud.), atkovojo 8 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 3 klaidas, 3 sykius prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.
2024-03-20

Mindaugas Kuzminskas pratęsė gerą žaidimą Graikijoje

Dramatišką nesėkmę Graikijos lygoje patyrė Atėnų AEK (8/12) klubas, kuris savo arenoje 87:91 (14:17, 18:23, 29:20, 26:31) nusileido Patrų „Promitheas“ (12/8) komandai. Mindaugas Kuzminskas pralaimėtojų gretose per 26 minutes surinko 14 taškų (5/8 dvit., 0/3 trit., 4/4 baud.), sugriebė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, bet pažeidė taisykles 4 kartus ir padarė 1 klaidą. AEK: Jordanas Morganas 16 (6/6 dvit., 7 atk. kam.), Brandonas Knightas (4/4 dvit., 2/4 trit.
54
2024-03-09

„Žalgirį“ palikęs Austinas Hollinsas debiutavo naujoje komandoje

Nesėkmingai FIBA Čempionų lygos „Top 16“ etapą pradėjo Atėnų AEK (0/1) komanda. Mindaugo Kuzminsko atstovaujama ekipa svečiuose 79:80 (18:20, 22:15, 17:27, 21:18) nusileido Patrų „Promitheas“ (1/0) krepšininkams. Svečiams pergalę dar paskutinę sekundę galėjo išplėšti Omiros Netzipoglou, bet šio tolimas šūvis tikslo nepasiekė. Traumą besigydantis M. Kuzminskas AEK klubui padėti dar vis negali, tačiau jau yra sugrįžęs į Graikiją.
2024-01-23

Giedrius Žibėnas gyrė auklėtinius ir nesureikšmino sunkios mačo pabaigos: „Padarėme maksimalų darbą“

Trečiadienio vakarą „Avia Solutions Group“ arenoje Vilniaus „Rytas“ (2/2) pasiekė svarbią pergalę. Priėmę jau pažįstamą Patrų „Promitheas“ klubą vilniečiai sugebėjo atsirevanšuoti ir pasiekti pergalę rezultatu 77:75. Būtent tokiu taškų skirtumu vilniečiai pirmame šių klubų susitikime Graikijoje nusileido „Promitheas“. Nors iki ketvirto kėlinio „Rytas“ turėjo saugią dviženklę persvarą, tačiau į šiokią tokią duobę papuolė ketvirtame kėlinyje.
2023-11-30

Revanšas pavyko: „Rytas“ ketvirtame kėlinyje kluptelėjo, bet išplėšė pergalę iš Patrų komandos rankų

Vėlų trečiadienio vakarą Vilniaus „Rytas“ (2/2) šventė svarbią pergalę Vilniuje. FIBA Čempionų lygoje vilniečiai pasiekė revanšą prieš Patrų „Promitheas“ (2/2) klubą rezultatu 77:75 (27:23, 24:15, 11:17, 15:20).  Revanšą „Rytas“ pasiekė tokiu pat taškų skirtumu, kokiu pralaimėjo „Promitheas“ komandai Graikijoje.
110
2023-11-29

Revanšo sieksiantis Giedrius Žibėnas pakomentavo „Anadolu Efes“ dėmesį legionieriui ir sirgalių incidentą

Trečiadienį Vilniaus „Rytas“ (1/2) stos į dar vieną svarbią FIBA Čempionų lygos dvikovą. Vilniaus komanda šįkart sieks antrosios pergalės kovoje su Patrų „Promitheas“ (2/1) krepšininkais. Susitikimas „Avia Solutions Group“ arenoje prasidės 21.15 val. Jo transliaciją bus galima stebėti naujos kartos televizijoje Go3, o mačo įvykius padės sekti tv3.lt.
2023-11-28

Žibėnas pripažino: „Psichologiškai nesame pasirengę laimėti išvykose“

Vilniaus „Rytas“ pralaimėjo antrąjį FIBA Čempionų lygos mačą, išvykoje 76:78 nusileidęs Patrų „Promitheas“. Po rungtynių vilniečių strategas Giedrius Žibėnas dėmesį atkreipti norėjo ne į lemiamus epizodus, o priekaištų savo auklėtiniams neturėjo. „Neturiu skundų dėl žaidėjų pasirodymo, rodėme pastangas ir energiją, bet tokiame lygyje to neužtenka. Psichologiškai nesame pasirengę laimėti išvykose. Esame jauna komanda ir dar augame.
2023-11-01

Klaidos ir neišnaudoti šansai pakišo koją: „Rytas“ nusileido „Promitheas“ ekipai

Antradienio vakarą Vilniaus „Rytas“ (0/2) sužaidė antrąsias FIBA Čempionų lygos rungtynes, kuriose išvykoje susikovė su Patrų „Promitheas“ (2/0). Su klaidomis nesusitvarkę ir nemažai šansų neišnaudoję Giedriaus Žibėno auklėtiniai apmaudžiai 78:76 (18:15; 19:22; 19:21; 22:18) nusileido Graikijos krepšininkams.
2023-10-31

„Rytą“ palikęs Echenique prisijungė prie būsimų vilniečių varžovų

Vilniaus „Ryto“ komandą palikęs Jame Echenique oficialiai pasirašė kontraktą su Patrų „Promitheas“ komanda. Graikijos klubas žais FIBA Čempionų lygoje ir yra būsimas „Ryto“ varžovas. Aukštaūgis prie „Ryto“ prisijungė praėjusio sezono viduryje, prieš tai jis žaidė G lygoje. 26 metų 211 cm ūgio atletas praėjusiame sezone „Betsafe-LKL“ per 16 minučių vidutiniškai rinkdavo 11,7 taško, atkovodavo 3,7 kamuolio ir atlikdavo 0,6 rezultatyvaus perdavimo.