Pergalę Graikijos lygoje iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (13/2) ekipa, kuri savo sirgalių akivaizdoje 87:79 (14:24, 29:16, 23:23, 21:16) pranoko Patrų „Promitheas“ (9/7) komandą.

Artūras Gudaitis nugalėtojų gretose per 21 minutę įmetė 9 taškus (3/3 dvit., 3/6 baud.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, rezultatyviai perdavė 1 kamuolį, bet prasižengė 1 kartą ir suklydo 2 sykius.

Arnoldas Kulboka pralaimėjusiems per 34 aikštėje praleistas minutes pelnė 22 taškus (4/5 dvit., 4/9 trit., 2/2 baud.), sugriebė 7 kamuolius, rezultatyviai perdavė 1 kamuolį, perėmė 1 kamuolį, tačiau pažeidė taisykles 1 kartą.

Marius Grigonis rungtynėms nebuvo registruotas.

„Panathinaikos“: Mateušas Ponitka 15 (4 atk. kam.), Dwayne Baconas 13 (4 atk. kam.), Dimitriosas Agravanis 12 (7 atk. kam.), Paris Lee 11 (5 atk. kam., 9 rez. perd.), Artūras Gudaitis 9 (6 atk. kam.), Georgiosas Kalaitzakis 6, Lefteris Mantzoukas 6.

„Promitheas“: Arnoldas Kulboka 22 (4/9 trit., 7 atk. kam.), Anthony Cowanas 15, George Condittas 10 (5 atk. kam.), Dustinas Hogue 9, Trevis Simpsonas 8, Nemanja Dangubičius 7, Vasileiosas Mouratosas 5 (4 rez. perd.).