Akistatoje su grupės lyderiais – septyni Kulbokos tritaškiai

Pergalių serijos Europos taurės turnyre nepavyko pratęsti Patrų „Promitheas“ (9-6) krepšininkams su Arnoldu Kulboka.

Graikijos ekipa svečiuose 75:85 (17:25, 21:25, 30:10, 17:25) nusileido Ankaros „Turk Telekom“ (11-4) komandai.

A.Kulboka žaidė 31 minutę, per kurią pelnė 23 taškus (1/7 dvit., 7/11 trit.), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, padarė 2 klaidas ir surinko 15 naudingumo balų.

Lietuvis buvo rezultatyviausias pralaimėjusių gretose. 19 taškų įmetė Anthony Cowanas (1/6 trit., 6 rez. perd., 10 išpr. praž., 26 n. b.), 17 pasižymėjo Joe Thomassonas.

„Turk Telekom“ į pergalę vedė 21 tašką surinkęs Axelis Bouteille (8/8 baud., 7 atk. kam., 28 n. b.), 19 įmetė Jerianas Grantas (6 rez. perd.), 18 – Nathanas Sestina.

Nepaisant pralaimėjimo, Patrų klubas jau yra užsitikrinęs vietą atkrintamosiose varžybose. Kaip ir ta pati Ankaros ekipa.