nelegalūs migrantai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nelegalūs migrantai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nelegalūs migrantai“.

Pamatykite, kaip sulaikomi Lietuvos sieną kirtę migrantai: policijai prireikė specialių technologijų

Policija gavo informaciją, kad galimai per Lietuvos teritoriją vežami nelegalūs migrantai.  Automobilių paiešką ir susitikimą su migrantais užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. „Į Saločius iš Latvijos pusės įvažiavo automobilis „Audi“ pilkos spalvos, kuriuo galimai gali būti vežami nelegalūs migrantai <...> šiuo metu [jie] gali būti Panevėžio aplinkkelyje“, – paieškos pradžioje situaciją apibendrino pareigūnas.
2023-12-07

Pasienyje su Baltarusija apgręžti trys migrantai

Lietuvos pasienyje su Baltarusija praėjusią parą apgręžti trys neteisėti migrantai, sekmadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Latvijos pasienyje šeštadienį fiksuoti 49 bandymai neteisėtai kirsti sieną, Lenkijos pareigūnai į šalį penktadienį neįleido 77 migrantų. Šiemet VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos iš viso neleido patekti 2188 neteisėtiems migrantams.

Radinys nelegalius migrantus vežusiame mikroautobuse nustebino net visko mačiusius pareigūnus

Pareigūnai gavo informaciją, kad gabenami nelegalūs pabėgėliai. Tikrinant vieną automobilį – pralėkė kitas. Beatodairiškai ir grėsmingai mikroautobusas lėkė iki lemtingo posūkio.  Policija gavo informaciją apie galimus nelegalų vežėjus. Apytiksliai nurodytos dviejų automobilių markės bei valstybinių numerių ženklai. Vienas registruotas Lenkijoje, kitas Latvijoje.
2023-10-27

Vokietija griežtins nelegalių migrantų išsiuntimo taisykles: jie turės palikti šalį

Vokietijos vidaus reikalų ministrė Nancy Faeser pasiūlė paspartinti išsiuntimą iš šalies tų užsieniečių, kurių prašymas suteikti prieglobstį buvo atmestas. Ji patvirtino, kad atitinkamos priemonės vyriausybėje turi būti priimtos jau šią savaitę.
2023-10-23

Skandalas Lenkijoje: kol valdžia kovojo su migrantais, diplomatai pardavinėjo vizas afrikiečiams

Lenkiją purto nemenkas skandalas. Įtariama, kad Lenkijos diplomatai galėjo už kyšius parduoti ketvirtį milijono Šengeno vizų Afrikos ir Azijos gyventojams. Vokiečiai prašo pasiaiškinti ir stiprina pasienio kontrolę. Ironiška, kad ši korupcinė schema egzistavo valdžioje esant Jaroslawo Kaczynskio vadovaujamai partijai „Įstatymas ir teisingumas“, kuri nuo pat atėjimo į valdžią skelbiasi kovojanti prieš nelegalius migrantus.
2023-10-01

Migrantai atrado netikėtą landą į Europą Slovakijoje: galvoja, kad tai leidžia likti ES

Vakarų Europos šalys ir JAV susiduria su atgijusiu migrantų antplūdžiu. ES šalyse jau kalbama apie nuo 2015-ųjų nematytą antplūdį, o JAV taip pat nespėjama susidoroti su nuolatiniu nelegalių migrantų srautu iš Lotynų Amerikos šalių, nepaisant J. Bideno priimtų priemonių. Migracija į Vakarų šalis, praėjus COVID-19 ribojimų visame pasaulyje periodui, vėl įgauna pagreitį.
2023-09-23

Atsisakius priimti iš Afrikos atvykusius migrantus Lietuvai gresia baudos: „Tai yra visiškai neadekvatu“

Pastarosiomis dienomis į Italijos Lampedūzos salą plūsta tūkstančiai nelegalų iš Afrikos ir italai juos įsileidžia. Žmonių kiekiai milžiniški, o tai reiškia, kad greičiausiai nelegalus bus bandoma paskirstyti po Europos Sąjungos valstybes. O Lietuvai gali tekti spręsti dilemą – arba priimti šimtus nelegalų, arba mokėti milijonus eurų kaip kompensaciją. Kol Lietuva ir Lenkija gana tvirtai nuo nelegalių migrantų saugo rytinę Europos sąjungos sieną, pietų Europoje situacija visiškai priešinga.

Latvija užminuos pasienį su Rusija ir Baltarusija: Anušauskas atskleidė, ar Lietuva seks tokiu pavyzdžiu

Kaimynai latviai užsimojo savo pasienį su Rusija ir Baltarusija paversti tvirtove. Latvijos gynybos ministrė pranešė, kad svarsto įrengti prieštankines kliūtis, kaip, pavyzdžiui, judėjimą stabdančias betonines konstrukcijas, ir apskritai užminuoti pasienio zoną. O mūsų ministrai leidžia suprasti, kad latvių pavyzdžiu neseksime – esą ne Latvija, o Lietuva yra pavyzdys kitoms šalims.

Nelegalius migrantus britai apgyvendins baržoje ant vandens – taip dar ir sutaupys

Britai nusprendė, kad jiems atsibodo iš biudžeto mokėti už imigrantų kambarius viešbučiuose ir prižiūrėti, kad atvykėliai nekeltų problemų vietiniams. Tad sugalvojo juos apgyvendinti milžiniškoje baržoje. Spygliuota tvora, niūrokos sienos, aplinką stebinčios kameros ir metalo detektoriai koridoriuose – tai ne kalėjimas, o naujausi imigrantų namai Jungtinėje Karalystėje.
2023-07-29

Į Lietuvą pabėgusio rusų piloto istorija kelia klausimų: gal tai Rusijos provokacija?

Aiškėja daugiau detalių apie iš Rusijos į Lietuvą pabėgusį 26-erių Rusijos oro pajėgų lakūną, leitenantą Dmitrijų Mišovą. Tik praėjus kelioms savaitėms po to, kai D. Mišovas neteisėtai paspruko į Lietuvą per vieną iš ES šalių kaimynių sieną ir pasirodė jo viešas interviu BBC, pasieniečiai jį surado Vilniuje ir apklausė. Ir tik po to Rusijos pilotas užpildė prieglobsčio prašymą. Kol kas jo teisė judėti apribota, tarnybos aiškinasi ir jo atvykimo aplinkybes.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų