nba atkrintamosios

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nba atkrintamosios“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nba atkrintamosios“.

„Cavaliers“ užbaigė solidų pranašumą lemiamose rungtynėse iššvaisčiusios „Magic“ komandos sezoną

Klivlando „Cavaliers“ laimėjo lemiamas Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes ir žengė į kitą etapą. JB Bickerstaffo auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 106:94 (18:24, 25:29, 33:15, 30:26) įveikė Orlando „Magic“ komandą bei seriją laimėjo 4-3. Rytų konferencijos pusfinalyje Klivlando komanda susitiks su NBA reguliariojo sezono nugalėtoja Bostono „Celtics“ krepšininkais. Nugalėtojams Donovanas Mitchellas pelnė 39 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 5 perdavimus.
Prieš 3 val.

Įtemptose rungtynėse triumfavę „Knicks“ – NBA Rytų konferencijos pusfinalyje

Dramatišką pergalę išplėšusi Niujorko „Knicks“ ekipa 118:115 (36:22, 15:32, 32:29, 35:32) įveikė Filadelfijos „76ers“ ir užsitikrino kelialapį į NBA Rytų konferencijos pusfinalį.  Seriją Niujorko komanda laimėjo 4-2, o pusfinalyje jų laukia Indianos „Pacers“, kuri tokiu pačiu ketvirtfinalio rezultatu pranoko Milvokio „Bucks“. Pirmosios rungtynės vyks pirmadienį Niujorke.
2024-05-03

Užtikrintai namuose laimėjusi „Pacers“ užbaigė be lyderio rungtyniavusios „Bucks“ komandos sezoną

NBA Rytų konferencijoje paaiškėjo antroji pusfinalio serijos dalyvė. Užtikrintai namų areną apgynusi Indianos „Pacers“ ekipa 120:98 (33:24, 26:23, 34:31, 27:20) pranoko Milvokio „Bucks“ ir laimėjo ketvirtfinalio seriją.
2024-05-03

Svarbią „Timberwolves“ pergalę apkartino trenerio trauma

Minesotos „Timberwolves“ komandos treneris Chrisas Finchas rungtynių metų prieš Fynikso „Suns“ patyrė rimtą kelio traumą.  Pranešama, kad specialistui po susidūrimo su auklėtiniu Mike’u Conley plyšo kelio sausgyslė. Šis epizodas įvyko paskutinėms minutėmis, po to komandos vairą perėmė asistentas Micahas Nori.  „Timberwolves“ šias rungtynes laimėjo rezultatu 122:116 ir pateko į Vakarų konferencijos pusfinalį.
2024-04-29

„Mavericks“ duetą pranokęs „Clippers“ klubas atstatė atkrintamųjų serijoje lygybę

Dramatišką pergalę NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje iškovojo Los Andželo „Clippers“ krepšininkai. Svečiuose jie 116:111 (39:16, 27:33, 16:29, 34:33) palaužė Dalaso „Mavericks“ klubą ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-2. Penktosios serijos rungtynės vyks trečiadienio vakarą Los Andžele.
2024-04-29

Fantastiškas Jalenas Brunsonas atvedė „Knicks“ į trečią pergalę serijoje prieš „76ers“

Dramatišką pergalę NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iškovojo Niujorko „Knicks“ klubas. Tomo Thibodeau auklėtiniai svečiuose 97:92 (17:27, 30:22, 30:27, 20:16) įveikė Filadelfijos „76ers“ krepšininkus ir serijoje iki 4 pergalių pirmauja 3-1. Niujorko komandoje nesustabdomai žaidė Jalenas Brunsonas. Jis per 43 žaidimo minutes surinko 47 taškus (16/26 dvit., 2/8 trit., 9/11 baud.
2024-04-29

Jamalo Murray taškai su sirena išplėšė „Nuggets“ pergalę prieš persvarą išbarsčiusią „Lakers“

Neįtikėtiną pergalę NBA atkrintamųjų serijoje iškovojo praeito sezono čempionai Denverio „Nuggets“. Išgyvenę įtemptą rungtynių pabaigą jie 101:99 (24:28, 20:31, 25:20, 32:20) įveikė Los Andželo „Lakers“.  Atkrintamųjų serijoje Denveris į priekį išsiveržė 2-0.  Nors trečiame kėlinyje „Lakers“ pirmavo beveik 20 taškų (74:55), tačiau ketvirtame kėlinyje „Nuggets“ sukūrė atkarpą 10:1 ir po Jamalo Murray dvitaškio komandas skyrė vos du taškeliai (83:81).  Visgi vėliau iniciatyvos ėm...
2024-04-23

Namuose dominavęs „Cavaliers“ klubas antrą kartą susitvarkė su „Magic“

Klivlando „Cavaliers“ pirmadienio vakarą antrose rungtynėse iš eilės lyderiavo ir 96:86 (30:18, 28:26, 22:21, 16:21) įveikė Orlando „Magic“.  Rytų konferencijos atkrintamųjų serijoje Klivlandas pirmauja 2:0. Tiesa, dviejų pergalių atkrintamosiose „Cavs“ nebuvo iškovojusi nuo 2018 metų, kai komandos gretose dar žaidė LeBronas Jamesas. Donovanas Mitchellas davė toną, o „Cavs“ pirmavo nuo pradžios iki pabaigos, kaip ir pirmosiose rungtynėse.
2024-04-23

„Knicks“ dramatiškai išplėšė pergalę iš „76ers“ rankų ir dar labiau išsiveržė atkrintamųjų serijoje

Dramatiškoje kovoje Niujorko „Knicks“ 104:101 (18:25, 31:28, 30:21, 25:27) įveikė Filadelfijos „76ers“ ir atkrintamųjų serijoje išsiveržė į priekį 2-0.  Likus kiek daugiau nei 30 sekundžių „Knicks“ atsilikinėjo penkiais taškais ir buvo atsidūrę ties pralaimėjimo riba.
2024-04-23

Nikola Jokičiaus lyderystė leido „Nuggets“ sėkmingai pradėti titulo gynybą

Pergalingai NBA atkrintamosiose varžybose startavo Denverio „Nuggets“ krepšininkai. NBA čempionai titulo gynybą pradėjo namuose 114:103 (25:33, 32:27, 32:18, 25:25) nugalėdami Los Andželo „Lakers“ komandą. Denverio klubas Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių įsiveržė į priekį 1-0. Nugalėtojų gretose žibėjo Nikola Jokičius. Serbas per 39 minutes surinko 32 taškus, atkovojo 12 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir 3 sykius prasižengė.