Namų arenoje dar vieną nesėkmę patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa. Rezultatu 116:123 (36:33, 20:27, 34:39, 26:24) jie nusileido „Golden State Warriors“ krepšininkams.

Šia pergale „Warriors“ serijoje išsiveržė į priekį 2-3, o toliau komandos dėl kelialapio į pusfinalį kovos penktadienį.

D. Sabonis per 36 minutes praleistas aikštelėje surinko dvigubą dublį. Lietuvis pelnė 21 tašką (9/14 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausias „Kings“ gretose buvo su piršto trauma žaidęs De‘Aaronas Foxas, kuris taikliai sumetė 24 taškus.

Laimėjusių pusėje rezultatyviausias buvo Stephenas Curry. Krepšininkas per beveik 42 minutes sumetė 31 tašką ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Dar 25 taškus čempionams pridėjo Klay Thompsonas , o 21 – Draymondas Greenas.

Komandos santykius aiškinosi paskutiniame kėlinyje. Likus 4 minutėms komandas skyrė tik vienas taškas (110:111), tačiau „Warriors“ sumetė 5 taškus iš eilės (110:115).

Situaciją bandė pataisyti Maliko Monko dvitaškis ir puikus D. Sabonio dėjimas iš viršaus ir likus kiek daugiau nei minutei komandas skyrė trys taškai (114:117). Visgi paskutiniai „Kings“ metimai skriejo pro šalį ir „Warriors“ išsiveržė į priekį 8 taškais likus vos 22 sekundėms (116:122).

Sakramento krepšininkai dar bandė taisyti tolimais metimais, tačiau iš trijų taikliai įkrito tik vienas ir rezultatas švieslentėje išliko 116:123.

Tris nesėkmes iš eilės patyrę „Kings“ atsidūrė nemalonioje situacijoje. Jei penktadienio mačą laimės „Golden State Warriors“, Sakramento ekipa su D. Saboniu baigs savo NBA sezoną.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 24 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), Domantas Sabonis 21 (10 atk. kam., 4 rez. perd.), Malikas Monkas 21 (5 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 13, Keeganas Murray 10 (6 atk. kam.), Davionas Mitchellas 10.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 31 (8 rez. perd.), Klay Thompsonas 25, Draymondas Greenas 21 (4 atk. kam., 7 rez. perd.), Andrew Wigginsas 20 (4 atk. kam.), Jordanas Poole’as 10 (6 rez. perd.).