Tik antrą kartą per 23 metus Niujorko „Knicks“ keliauja į Rytų konferencijos pusfinalį. Tai jie įgyvendino rezultatu 106:95 (33:26, 28:25, 26:24, 19:20) įveikdami Klivlando „Cavaliers“.

Atkrintamųjų seriją Niujorko krepšininkai užbaigė 4-1 ir konferencijos pusfinalyje susitiks arba su Milvokio „Bucks“, arba su Majamio „Heat“.

Laimėtojams 23 taškus pridėjo Jalenas Brunsonas, o dar 21 – RJ Barretas. Klivlandas tikėjosi susigrąžinti dalį savo 2016 m. magijos ir įveikti susikaupusį 3:1 deficitą, tačiau J. Brunsonas, RJ Barrettas ir kiti „Knicks“ aukštaūgiai turėjo kitų planų.

Antrajame kėlinyje „Knicks“ prarado „Visų žvaigždžių“ krepšininką Juliusą Randle‘ą, kai šis pajuto kairės čiurnos skausmus ir nebegrįžo į aikštelę. Vietoj jo startavo Obi Toppinas, kuris trečiajame kėlinyje sumetė 12 taškų ir išvedė Niujorką į priekį net 18 taškų persvara.

„Knicks“ varžovams ketvirtajame kėlinyje neleido priartėti per mažiau nei 8 taškus, o galiausiai pergalingai užbaigė seriją laimėdami 11 taškų pranašumu – 106:95.

„Cavaliers“ gretose geriausiai pasirodė Donovanas Mitchellas, kuris per 44 minutes sumetė 28 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Dar 21 tašką į komandos sąskaitą įrašė Dariusas Garlandas, tačiau tokių pastangų neužteko.

„Knicks“ nesunkiai kontroliavo visą atkrintamųjų seriją, kuri buvo labiau vienpusė nei tikėtasi, o J. Brunsonas tapo svarbiu serijos žaidėju per rungtynes vidutiniškai pelnydamas po 24 taškus.

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 23 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), RJ Barrettas 21 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Immanuelis Quickley 19, Juliusas Randle’as 13 (4 atk. kam., 6 rez. perd.), Mithcellas Robinsonas 13 (18 atk. kam.), Obi Toppinas 12.

„Cavaliers“: Donovanas Mitchellas 28 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Dariusas Garlandas 21 (4 rez. perd.), Carisas LeVertas 17 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Isaacas Okoro 10, Evanas Mobley 6 (9 atk. kam., 5 rez. perd.).