Pirmająjį Rytų konferencijos atkrintamųjų mačą pergale pradėjo Majamio „Heat“ ekipa. Sau kelią įkrintamosiose prasiskynę Majamio krepšininkai rezultatu 130:117 (33:24, 35:31, 34:33, 28:29) įveikė Milvokio „Bucks“ komandą.

Geriausias Milvokio žaidėjas Giannis Antetkokounmpo anksti pasitraukė iš aikštelės po nugaros traumos. Graikas bėgo link krepšio iki pirmojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 4 minutėms, kai Kevinas Love'as prasižengė, o G. Antetokounmpo skaudžiai nusileido ant nugaros.

Krepšininkas lėtai pakilo, liko žaidime, kad išmestų baudų metimus, bet netrukus pasitraukė į rūbinę. Nors antrajame kėlinyje jis grįžo į rungtynes​, tačiau neilgam ir greitai vėl išėjo iš aikštelės dėl nugaros skausmo.

Nors tokiu lyderio praradimu „Heat“ sugebėjo pasinaudoti ir nukalė pergalę, tačiau patys neapsiėjo be traumų. Tyleris Herro prieš antrojo kėlinio pabaigą siekė pagauti kamuolį, tačiau nesėkmingai nusileido ant parketo ir susilaužė dešinę ranką.

Rezultatyviausias laimėtojų gretose buvo net 35 taškus pelnęs Jimmy Butleris. Per 42 minutes praleistas aikštelėje jis taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Arti dvigubo dublio buvo ir Bamas Adebayo, kuris per 32 minutes sumėtė 22 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Geriausiai „Bucks“ gretose pasirodė Khrisas Middletonas. Jis į komandos sąskaitą pridėjo 33 taškus, 9 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus. G. Antetokounmpo mače spėjo sumesti tik 6 taškus.

Antrąsias atkrintamųjų rungtynes Milvokio ir Majamio ekipos žais trečiadienį.

„Heat“: Jimmy Butleris 35 (5 atk. kam., 11 rez. perd.), Bamas Adebayo 22 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Kevinas Love’as 18 (8 atk. kam.), Gabe’as Vincentas 15, Calebas Martinas 15, Tyleris Herro 12.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 33 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), Bobby Portisas 21 (8 atk. kam.), Jrue Holiday 16 (7 atk. kam., 16 rez. perd.).