Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje pirmąją pergalę įsirašė Los Andželo „Lakers“ krepšininkai. Memfyje arenos šeimininkus „Grizzlies“ jie nukovė rezultatu 128:112 (32:27, 27:38, 37:25, 32:22).

Geriausias karjeros rungtynes šiame mače sužaidė „Lakers“ gretose žaidžiantis Rui Hachimura. Per 29 minutes ant parketo R. Hachimura sumetė 29 taškus (5/6 trit., 6/8 dvit., 2/2 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius.

Nors „Lakers“ pirmąjį atkrintamųjų mačą pradėjo užtikrintai ketvirtį laimėdama 32:27, tačiau antrajame kėlinyje savo pranašumą pradėjo rodyti arenos šeimininkai. 11 taškų antrame ketvirtyje sumetęs Jarenas Jacksonas jaunesnysis vedė komandą į priekį ir į ilgąją pertrauką Memfio ekipa išėjo su 6 taškų pranašumu (59:65).

Visgi, būtent įspūdingai žaidęs japonas Los Andželui padėjo atsikvėpti trečiajame kėlinyje, kai pataikė net keturis savo mestus tritaškius. Vėl į priekį išsiveržę arenos svečiai neleido jų pasivyti ir įsirašė pirmąją pergalę 128:112.

„Lakers“ žvaigždė LeBronas Jamesas prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu. Krepšininkas per 34 minutes pelnė 21 tašką ir atkovojo 11 kamuolių. 23 taškus pridėjo Austinas Revesas, o 22 – Anthony Davisas.

Rezultatyviausias „Grizzlies“ gretose buvo Jarenas Jacksonas jaunesnysis, kuris pelnė 31 tašką. 18 taškų į komandos sąskaitą įrašė ir Ja Morantas, tačiau jis rungtynių nebaigė dėl rankos traumos. Dar neaišku, ar jis galės Memfio ekipai padėti kitose rungtynėse.

Antras atkrintamųjų serijos rungtynes Memfio ir Los Andželo komandos žais trečiadienį.

„Lakers“: Rui Hachimura 29 (6 atk. kam.), Austinas Reavesas 23 (4 rez. perd.), Anthony Davisas 22 (12 atk. kam.), LeBronas Jamesas 21 (11 atk. kam., 5 rez. perd.), D’Angelo Russellas 19 (4 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas jaunesnysis 31 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Desmondas Bane’as 22 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Ja Morantas 18 (6 atk. kam.), Dillonas Brooksas 15 (4 atk. kam.), Tyusas Jonesas 9, Santi Aldama 8 (6 atk. kam.).