matcha

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „matcha“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „matcha“.

Kavą pakeiskite šiuo gėrimu: sveikata padėkos

Matcha yra japoniškos žaliosios arbatos milteliai. Jos populiarumas pasaulyje vis auga ir vis daugiau žmonių kavą keičia šia arbata. Tai jie daro ne veltui – matcha veikia panašiai, kaip kava, tačiau turi daugiau naudingų savybių. Galbūt jau esate girdėję apie matchos naudą sveikatai, tačiau kokie jos pranašumai, lyginant su kava? Ir kava, ir matcha turi nedaug kalorijų, jei gėrimai ruošiami be papildomų ingredientų, pavyzdžiui, pieno, cukraus, grietinėlės ar aromatizuotų sirupų.
2023-11-04

Šie produktai – aukso gysla smegenims: valgykite dažniau

Mitybos specialistė pasidalijo pigesniais avokadų, matcha ir acai uogų pakaitalais, kurie taip pat gali būti naudingi jūsų smegenims. Sveika mityba yra vienas iš geriausių būdų apsaugoti savo smegenis. Nors supermaistas – avokadai, matcha ir acai uogos – dėl jame esančių stiprių augalinių junginių teikia daugybę sveikatai naudingų savybių, ekspertė pasidalijo, kad norint pagerinti smegenų sveikatą nebūtina stipriai išlaidauti, rašo express.co.uk.
2023-09-21

Kavą pakeiskite šiuo gėrimu: sveikata padėkos

Nors daugelis žmonių savo ryto neįsivaizduoja be puodelio kavos, vis tik specialistai rekomenduoja kavą, kuri suteikia energijos ir žvalumo, pakeisti kitu, sparčiai populiarėjančiu gėrimu. Anot jų, sveikata jums padėkos jeigu rytais rinksitės gerti mačia arbatą. Mačia arbata (angl. matcha) – žaliosios arbatos rūšis. Dėl antioksidantų kiekio ji gali būti naudingas širdžiai, svoriui ir kitų organų veiklai. Mačioje esantys komponentai turi daugybę privalumų žmogaus sveikatai.
2023-08-15

Šį gėrimą vadina jaunystės paslaptimi: ragina išbandyti

Du tyrimai parodė, kad stiprus žalias gėrimas gali padidinti jūsų ilgaamžiškumą dėl savo priešvėžinių ir cholesterolio kiekį mažinančių savybių. Nors nėra garantuoto recepto ilgesniam gyvenimui, vienas esminis žingsnis yra sustabdyti lėtinių ligų pirmtakus. Laimei, remiantis tyrimais, vienas šildantis gėrimas tai daro gana efektyviai. Lėtinės ligos, įskaitant vėžį ir širdies ligas, kelia didelę grėsmę ilgaamžiškumui.
2022-09-14

Iš atostogų Kanarų salose grįžusi Skaisgirė dalijasi vasaros atradimais: seniai norėjo išbandyti

Neseniai iš atostogų Kanarų salose į darbus Vilniuje sugrįžusi prodiuserė Vaida Skaisgirė dalyvavo tradicinio japoniško gėrimo iš žaliosios arbatos miltelių – „matcha latte“ – gaminimo dirbtuvėse.
2021-07-07

„Matcha“ arbatos nauda organizmui: išbandykite ir jūs

Kas yra „matcha“ ir jos stebuklingo ingrediento nauda sveikatai? Ji žalia, nemaloni, tačiau stebuklinga. Matcha tapo madinga ir arbatinėse ir grožio prekių parduotuvėse, tačiau kuo ji tokia ypatinga ir nusipelno tokio populiarumo? Matcha yra žalioji arbata, pati geriausia rūšis, šimtmečiais auginama Japonijoje. Visi ją mėgsta, ir nors ji turi kofeino, bet jo yra mažiau nei juodoje arbatoje ar kavoje.
2021-04-12

Gerkite šią arbatą: atstos laiką sporto salėje

Arbatos vartojimas daro didelę naudą sveikatai, taip pat užkerta kelią raudonųjų kraujo kūnelių pažeidimui ir sumažina įvairių širdies ligų riziką. Tyrimai rodo, kad šios arbatos padeda numesti svorio ir mažina pilvo riebalus. Ulongo arbata Ulongo arbata skatina svorio mažėjimą, gerindama riebalų deginimo procesą ir pagreitindama medžiagų apykaitą.  Polifenoliai esantys arbatoje pagreitina jūsų medžiagų apykaitą, dėl to prarandate svorį.
2019-01-31
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų