Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marcusas haislipas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marcusas haislipas“.

„Tau Ceramicą“ gali papildyti net keturi lietuviai

Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipa šios vasaros žaidėjų turguje žada darbuotis iš peties. Klubo vadovų sudarytame išplėstiniame žaidėjų, kuriuos ateinantį sezoną norėtų matyti vilkint „Tau Ceramica“ marškinėlius, sąraše galime išvysti ir keturis lietuvius: Rimantą Kaukėną, Kšyštofą Lavrinovičių (abu Sienos „Montepaschi“), Šarūną Jasikevičių (Atėnų „Panathinaikos“) ir Arvydą Macijauską. Tarp kandidatų taip pat atsidūrė ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ lyderis Chuckas Eidsonas.
2009-04-14

„Unicaja“ nepaliko vilčių „Lottomaticai“

Eurolygos TOP-16 varžybų G grupės rungtynėse Malagos „Unicaja“ (2 pergalės ir 3 pralaimėjimai) ekipa namuose 99:64 (31:15, 24:15, 25:15, 19:19) sutriuškino Romos „Lottomatica“ (0 ir 5) komandą. Pirmajame kėlinuke dominavo aikštelės šeimininkai, kurie pirmavo nuo pat pirmųjų minučių.
2009-03-05

S. Jasaičio ekipa nusileido Malagos klubui

Šeštąją nesėkmę Ispanijos krepšinio čempionate patyrė ketvirtąją vietą turnyro lentelėje užimanti Simo Jasaičio Simo Jasaičio Badalonos „DKV Joventut“ (15 pergalių ir 6 pralaimėjimai) ekipa, kuri namuose 70:79 (12:18, 20:12, 22:20, 16:29) nusileido laipteliu aukščiau esančiai Malagos „Unicaja“ komandai. 21 minutę aikštelėje praleidęs S.Jasaitis Badalonos ekipai pelnė 2 (dvitaškiai 1/4, tritaškiai 0/5) taškus, atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo varžovo pražangą ir surinko -2 naudingumo balus.
2009-02-08

Ispanijoje - „Barcelona“ ekipos nesėkmė

Trečiąją nesėkmę Ispanijos krepšinio pirmenybėse patyrė būsima Kauno „Žalgirio“ varžovė Eurolygos turnyre Barselonos „Regal Barcelona“ ekipa, kuri svečiuose 71:82 (10:21, 22:15, 24:25, 15:21) nusileido aštuntąją pergalę iškovojusiai malagos „Unicaja“ komandai. Nugalėtojams 18 taškų pelnė Jiri Welschas, po 17 - Boniface‘as Ndongas ir Marcusas Haislipas, 10 - Thomas Kelati. Barselonos klube išsiskyrė Juanas Carlonas Navarro (17 tšk.), Davidas Andersenas (16 tšk.) ir Jaka Lakovičius (12 tšk.
2008-11-23

Ispanijos ACB lygoje – S. Jasaičio benefisas

Rezultatyviausias karjeros rungtynes Ispanijos krepšinio čempionate sužaidė Simas Jasaitis, tačiau lietuvio Badalonos „DKV Joventut“ komanda svečiuose 66:76 (17:22, 19:15, 18:14, 12:25) pralaimėjo Malagos „Unicaja“ klubui ir patyrė antrąją nesėkmę per penkis turus. S.Jasaitis per 28 su puse žaidimo minutės pelnė 21 (dvitaškiai 3/3, tritaškiai 5/8) tašką, atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo varžovo pražangą bei po 3 kartus suklydo ir prasižengė.
2008-10-26

„TAU Ceramica" su S. Jasaičiu žais Ispanijos ACB krepšinio lygos finale

Antrosiose Ispanijos ACB vyrų krepšinio lygos pusfinalio rungtynėse Simo Jasaičio Vitorijos „TAU Ceramica" klubas sekmadienį svečiuose 83:82 (24:22, 22:22, 14:20, 23:18) įveikė Malagos „Unicaja" ekipą ir, laimėjęs seriją iki dviejų pergalių 2:0, po metų pertraukos vėl žais finale.
2008-05-26

Simo Jasaičio ekipa iškovojo pergalę

Pirmąsias Ispanijos ACB vyrų krepšinio lygos pusfinalio serijos iki dviejų pergalių rungtynes Simo Jasaičio Vitorijos „TAU Ceramica“ klubas savo aikštelėje 81:68 (29:19, 19:13, 8:18, 25:18) nugalėjo Malagos „Unicaja“ ekipą. 12 minučių žaidęs lietuvis į svečių krepšį nemetė, tačiau sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir prasižengė 4 kartus. 15 taškų nugalėtojams pelnė Zoranas Planiničius, 14 - Tiago Splitteris, 11 - Mirza Teletovičius.
2008-05-24

Trečioji iš eilės Kšyštofo Lavrinovičiaus komandos pergalė Top 16 turnyre

Trečią pergalę iš eilės ULEB Eurolygos Top 16 krepšinio turnyro D grupėje iškovojo vienvaldė lyderė Kšyštofo Lavrinovičiaus Sienos „Montepaschi“ (Italija) komanda, trečiadienį namuose 84:75 (22:19, 21;21, 22:19, 19:16) nugalėjusi Šarūno Jasikevičiaus Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) klubą. K. Lavrinovičius nugalėtojams pelnė 7 taškus, atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo varžovo metimą.
2008-02-28

Simo Jasaičio klubas - Ispanijos krepšinio taurės turnyro pusfinalyje

Vitorijoje vykstančio Ispanijos "Karališkosios" krepšinio taurės (Copa del Rey) turnyro finalo aštuoneto ketvirtfinalyje Simo Jasaičio Vitorijos "TAU Ceramica" klubas ketvirtadienį 78:71 (17:16, 23:17, 13:22, 25:16) nugalėjo Malagos "Unicaja" komandą ir pateko į pusfinalį. 5 minutes 20 sekundžių aikštelėje pralaidęs lietuvis į varžovų krepšį nemetė, tačiau spėjo sugriebti vieną kamuolį.
2008-02-08

„NBA Europe Live“: „Unicaja“ įveikė NBA klubą

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) projekto "NBA Europe Live" mače antradienį istorinę pergalę iškovojo Malagos "Unicaja" (Ispanija) krepšininkai, namuose 102:99 (18:21, 29:21, 23:29, 32:28) įveikę NBA rungtyniaujantį Memfio "Grizzlies" klubą.20 taškų nugalėtojams pelnė Davoras Kusas, 18 - Marcusas Haislipas, 16 - Boniface`as N`Dongas, 14 - Danielis Santiago.