Naudingiausiu ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro antrojo etapo (Top 16) varžybų penktosios savaitės žaidėju tapo 31 balą surinkęs Po-Ortezo "Elan Bearnais" (Prancūzija) komandos puolėjas 26 metų 203 cm ūgio amerikietis Michaelas Wrightas.

D grupės autsaiderė Po-Ortezo ekipa ketvirtadienį namuose 94:98 pralaimėjo vietą ketvirtfinalyje užsitikrinusiam Simo Jasaičio Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) klubui.

JAV krepšininkas aikštelės šeimininkams pelnė 24 taškus, po krepšiais atkovojo 8 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, kartą suklydo bei išprovokavo 11 svečių pražangų. Per daugiau nei 36 žaidimo minutes (36:15) M. Wrightas pataikė 6 dvitaškius iš 9 bei 12 baudų metimų iš 16.

Antras pagal naudingumą - 29 balai - šią savaitę buvo 26 metų 198 cm ūgio "Maccabi" komandos gynėjas Talis Buršteinas. Jis per 37 minutes į "Elan Bearnais" krepšį įmetė 21 (tritaškiai 3/6, dvitaškiai 3/6, baudos 6/7) tašką, sugriebė 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo nei varžovus privertė prasižengti 5 kartus.

Trečiąją vietą šią savaitę su 27 balais užėmė Belgrado "Partizan" (Serbija) ekipos dvidešimtmetis 197 cm ūgio gynėjas Urošas Tripkovičius, kurio klubas išvykoje 89:80 nugalėjo E grupės autsaiderius Badalonos "DKV Joventut" (Ispanija) krepšininkus.
U. Tripkovičiaus sąskaitoje - 26 taškai, 4 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, dvi klaidos bei trys išprovokuotos varžovų pražangos. Per nepilnas 29 žaidimo minutes (28:45) jis pataikė 6 tritaškius iš 8, visus 3 dvitaškius bei 2 baudų metimus iš 3.

Ketvirtas su 26 naudingumo balais šią savaitę buvo Maskvos CSKA (Rusija) klubo gynėjas amerikietis Trajanas Langdonas, o penktąją poziciją - po 25 balus - pasidalijo Vitorijos "Tau Ceramica" (Ispanija) ekipos vidurio puolėjas ispanas Tiago Splitteris bei Stambulo "Efes Pilsen" (Turkija) komandos amerikietis puolėjas Marcusas Haislipas.