Eurolygos TOP-16 varžybų G grupės rungtynėse Malagos „Unicaja“ (2 pergalės ir 3 pralaimėjimai) ekipa namuose 99:64 (31:15, 24:15, 25:15, 19:19) sutriuškino Romos „Lottomatica“ (0 ir 5) komandą.

Pirmajame kėlinuke dominavo aikštelės šeimininkai, kurie pirmavo nuo pat pirmųjų minučių. Tiesa, apčiuopiamą pranašumą „Unicaja“ krepšininkams pavyko įgyti tik antrojo ketvirčio dalyje, kuomet Ispanijos klubas 3 minučių atkarpą laimėjo 17:4 ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo – 31:15.

Antrajame ketvirtyje svečiams iš Italijos nepavyko sustabdyti įsibėgėjusių ispanų ir įpusėjus rungtynėms jų deficitas siekė 25 taškus – 30:55.

Po didžiosios pertraukas „Unicaja“ ekipa neketino atsipalaiduoti. Toliau sėkmingai gindamiesi bei puldami ispanai po trisdešimties žaidimo minučių jau buvo priekyje net 35 taškais – 80:45.

Paskutinysis ketvirtis tebuvo formalus, po kurio nuskambėjusi finalinė rungtynių sirena užfiksavo triuškinančią „Unicaja“ pergalę – 99:64.

Nugalėtojams Tomas Kelatis pelnė 33 taškus (28 min. 9/19 tritaškiai, 7 atk. kam.), Vitoras Faveranis (17 min.) ir Marcusas Haislipas įmetė po 16 taškų, Josephas Gomisas - 13, Paulo Prestesas - 10 taškų (8 atk. kam.)

Pralaimėjusiems Brandonas Jenningsas surinko 17 taškų (1/6 tritaškiai), Angelo Gigli - 13, Rubenas Douglasas pridėjo 11 taškų (1/7 tritaškiai).