Ketvirtadienį sužaistos kitos ketverios ULEB Eurolygos Top 16 krepšinio turnyro antrojo turo rungtynės.

Pirmąją pergalę keturių komandų F grupės turnyre iškovojo tris lietuvius savo gretose turintis Sopoto "Prokom Trefl" (Lenkija) klubas, svečiuose po pratęsimo 71:67 (11:16, 22:10, 17:13, 11:22, 10:6) įveikęs antrąją nesėkmę patyrusią Stambulo "Efes Pilsen" (Turkija) ekipą.

Donatas Slanina nugalėtojams pelnė 6 taškus, o Tomas Masiulis ir Tomas Pačėsas taškų nepelnė.

Per 41 minutę D. Slanina prametė visus 4 tritaškius, pataikė 2 dvitaškius iš 6, realizavo abu baudų metimus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

16 minučių žaidęs T. Masiulis nepataikė po 1 dvitaškį bei tritaškį, po krepšiais atkovojo 3 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą, o T. Pačėsas per 12 su puse minutės prametė tritaškį ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

16 taškų nugalėtojams pelnė Rashidas Atkinsas, 15 - Filipas Dylewiczius, 14 - Huseynas Besokas.

Šeimininkų gretose išsiskyrė Andrew Nicholas (18 tšk.), Marcusas Haislipas (12 tšk.) ir Antonio Grangeris (9 tšk.).

F grupėje pirmauja abu susitikimus laimėjęs Ramūno Šiškausko bei Roberto Javtoko Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) klubas.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):
1. Atėnų "Panathinaikos" (Graikija)         2  2  0  186:139
2. "Winterthur FC Barcelona" (Ispanija)     2  1  1  174:175
3. Sopoto "Prokom Trefl" (Lenkija)          2  1  1  144:159
4. Stambulo "Efes Pilsen" (Turkija)         2  0  2  124:155

Pirmąją pergalę ir D grupės rungtynėse iškovojo Simo Jasaičio Tel Avivo "Maccabi Elite" (Izraelis) klubas, varžovų aikštėje 71:69 įveikęs pirmąją nesėkmę patyrusį Romos "Lottomatica" (Italija) penketuką.

S. Jasaitis nugalėtojams per 23 minutes pelnė 6 taškus ir po krepšiais sugriebė 6 kamuolius. Lietuvis pataikė visus tris dvitaškius, tačiau visi trys tritaškiai skriejo pro šalį.

D grupės lyderiais tapo antrąją pergalę iškovoję Vitorijos "TAU Ceramica" (Ispanija) krepšininkai, svečiuose 99:89 nugalėję Po Ortezo "Elan Bernais" (Prancūzija) ekipą.

Ketvirtadienio rungtynių statistika:
"Elan Bernais"       -        "TAU Ceramica"                 89:99
"Lottomatica"        -        "Maccabi Elite"                69:71

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):
1. Vitorijos "TAU Ceramica" (Ispanija)      2  2  0  178:156
2. Romos "Lottomatica" (Italija)            2  1  1  147:139
3. Tel Avivo "Maccabi Elite" (Izraelis)     2  1  1  140:148
4. Po Ortezo "Elan-Bernais" (Prancūzija)    2  0  2  157:177

Vienintelėse E grupės rungtynėse ketvirtadienį pirmąją nesėkmę patyrė be Arvydo Macijausko rungtyniaujantis Pirėjo "Olympiacos" (Graikija) klubas, svečiuose 56:58 nusileidęs pirmąją pergalę iškovojusiai Badalonos "DKV Joventut" (Ispanija) komandai:
"DKV Joventut"       -        "Olympiacos"                   58:56

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):
1. Maskvos CSKA (Rusija)                    2  2  0  148:113
2. Pirėjo "Olympiacos" (Graikija)           2  1  1  148:142
3. Badalonos "DKV Joventut" (Ispanija)      2  1  1  127:137
4. Belgrado "Partizan" (Serbija)            2  0  2  128:159