londono tottenham hotspur

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „londono tottenham hotspur“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „londono tottenham hotspur“.

Italijoje nepritapęs Eriksenas gali grįžti į „Tottenham“

Milano „Inter“ saugas Christianas Eriksenas gali vėl tapti „Tottenham Hotspur“ žaidėju. „Gazzetta dello Sport“ teigia, kad šis veiksmas bus galimas, jei „Tottenham“ saugas Dele Alli persikels į PSG. Skelbiama, kad Londono komandos treneris Jose Mourinho norėtų, kad danas užsivilktų „Hotspur“ marškinėlius. Pasak trenerio, C.Erikseno sugrįžimas suteiktų komandai daugiau variantų puolime.
2021-01-08

„Man City“ ir „Tottenham“ mūšis baigėsi įspūdingomis lygiosiomis

Anglijos „Premier“ lygoje sunkiasvorių mūšis tarp „Manchester City“ ir Londono „Tottenham“ baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Kyle’as Walkeris 4-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau gynėjas užtikrintai išmušė kamuolį tolyn nuo savų vartų. Gynėją suklaidinęs K.Walkeris atliko puikų perdavimą Raheemui Sterlingui, tačiau pastarojo 7-ąją minutę smūgiuotas kamuolys nuo rikošeto skriejo virš vartų.
2019-08-17

Neįtikėtina: Kane'as įvarčiu iš aikštės vidurio patiesė Ronaldo gvardiją

Londono „Tottenham“ klubas Tarptautinėje Čempionų taurėje 3:2 įveikė Turino „Juventus“ futbolininkus, o pergalę jiems padovanojo reto grožio įvartis. Erikas Lamela 30-ąją minutę pirmasis prišoko prie varžovų atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0. Gonzalo Higuainas 56-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir išlygino rezultatą 1:1. Cristiano Ronaldo 60-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir persvėrė rezultatą „J...
2019-07-21

Kloppas nesiskyrė su alumi: juokavo apie „palengvėjusias“ šeimos atostogas

„Liverpool“ treneris Jurgenas Kloppas po triumfo UEFA Čempionų lygos finale į spaudos konferenciją atėjo nešdamasis alų ir teigė, kad šis vakaras „yra geriausias per gyvenimą“. „Švęsime visi kartu, turėsime neįtikėtiną vakarą“, – šypsodamasis sakė jis. „Liverpool“ šeštadienį Madride 2:0 (1:0) įveikė „Tottenham“ ir šeštą kartą klubo istorijoje laimėjo Čempionų lygą. Paskutinį kartą „raudonieji“ tą buvo padarę 2005 metais.
2019-06-02

Anglų mūšį laimėjęs „Liverpool“ triumfavo UEFA Čempionų lygoje

„Liverpool“ futbolininkai šeštą kartą klubo istorijoje laimėjo UEFA Čempionų lygą. Pergalę Jurgeno Kloppo auklėtiniams atnešė Mohamedo Salah ir Divocko Origi įvarčiai. Madride vykusiose rungtynėse „Liverpool“ 2:0 (1:0) palaužė Londono „Tottenham Hotspur“ ekipą ir kėlė Čempionų lygos taurę po 14 metų pertraukos. Londono klubui tai buvo pirmasis turnyro finalas klubo istorijoje. Pirmasis įvartis krito jau 2-ąją rungtynių minutę.
2019-06-01

Pamatyktike: pusnuogė gražuolė sustabdė Čempionų lygos finalą

Šeštadienį Madride vykusį UEFA Čempionų lygos finalą trumpam sustabdė pusnuogė mergina, įsiveržusi į aikštę. Ji spėjo nubėgti iki aikštės vidurio, kur buvo sučiupta apsaugos darbuotojų ir palydėta į tribūnas. Finale santykius besiaiškinusių Anglijos ekipų „Liverpool“ ir Londono „Tottenham Hotspur“ žaidėjai dėl šio incidento gavo kelių minučių atokvėpio pertrauką. Finale galiausiai triumfavo „Liverpool“ ekipa, kuri 2:0 palaužė varžovus ir šeštą kartą tapo Čempionų lygos nugalėtoja.
2019-06-01

„Tottenham“ vėl stiprinsis – už argentinietį siūlo rekordinę sumą

Londono „Tottenham Hotspur“ siekia perpirkti Sevilijos „Real Betis“ saugą Giovani Lo Celso ir pateikė 60 milijonų eurų pasiūlymą, skelbia BBC. Vis tik dėl 23-ejų argentiniečio kovoja ir keletas kitų Anglijos „Premier“ lygos klubų, o „Real Betis“ norėtų gauti 100 mln. eurų išpirką, kuri nurodyta futbolininko sutartyje. „Tottenham“ paskutinį kartą nauju žaidėju pasipildė dar 2018 metų žiemą, o nuo tada nebuvo aktyvūs žaidėjų rinkoje.
2019-05-28

„Liverpool“ ir „Tottenham“ finale sulauks puolimo žvaigždžių pagalbos

Harry Kane’as jaučiasi sveikas ir pasirengęs žaisti UEFA Čempionų lygos finale, tuo tarpu „Liverpool“ treneris Jurgenas Kloppas turi vieną gerą ir kitą blogą žinią. „Liverpool“ ir Londono „Tottenham Hotspur“ ekipos dėl Čempionų lygos karūnos kausis birželio 1 d. Madride. „Aš jaučiuosi gerai. Šią savaitę stengiuosi kuo stipriau pagerinti savo fizinę būklę. Dėl mano žaidimo spręs treneris, bet pats jaučiuosi gerai ir esu pasirengęs“, – BBC sakė „Tottenham“ puolimo lyderis H.Kane’as.
2019-05-28

Stebuklą sukūrusio „Tottenham“ treneris: „Ačiū tau, futbole“

Lucas Moura smeigė tris įvarčius ir stebuklingai ištempė Londono „Tottenham Hotspur“ klubą į UEFA Čempionų lygos finalą. Po paskutinio įvarčio anglų treneris Mauricio Pochettino krito ant kelių ir nebeslėpė emocijų. „Tottenham“ Amsterdame 3:2 palaužė „Ajax“, nors vienu metu atsiliko 0:2. Pirmas rungtynes Londone „Ajax“ buvo laimėjęs 1:0. L.Moura įvarčius mušė 55, 59 ir 90+5 min. „Emocijos yra neįtikėtinos, ačiū tau, futbole. Tokios emocijos.. Be futbolo yra neįmanoma gyventi.
2019-05-09

Išvyskite įvarčius: įspūdingas „Tottenham“ sugrįžimas

Londono „Tottenham Hotspur“ klubas sukūrė neįtikėtino grožio spektaklį, kai bendu rezultatu 0:3 atsilikdami Amsterdame sugebėjo prasibrauti į UEFA Čempionų lygos finalą. Anglai pirmas rungtynes buvo 0:1 pralaimėję namie prieš „Ajax“, o atsakomajame mūšyje atsiliko 0:2. Vis tik tada į priekį žengė brazilas Lucas Moura, pelnęs „hatrciką“ - įvarčius jis mušė 55, 59 ir 90+5 minutėmis.