Londono „Tottenham Hostpurs“ ekipos treneris Mauricio Pochettino pripažino savo klaidą pirmosiose UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynėse prieš Amsterdamo „Ajax“, tačiau savo vyrų šansų dar tikrai nenurašo.

Londono ekipa namie 0:1 turėjo pripažinti svečių pranašumą po vienintelio Donny van de Beeko įvarčio 15-ąją rungtynių minutę.

„Manau, kad mūsų nusiteikimas buvo geras, tačiau niekaip neatradome kelio, kaip turėtume žaisti. Antra mačo pusė buvo žymiai geresnė, privertėme juos žaisti giliau. Antras kėlinys mums suteikia vilties prieš atsakomąjį mačą“, – po rungtynių kalbėjo „Tottenham“ treneris.

Jis vyks gegužės 8 d., Amsterdame. Istorija anglams nėra palanki – iš 17 komandų, kurios per visą Čempionų lygos istoriją pusfinalį pradėjo pralaimėjimu namie, į finalą žengė vos viena.

M.Pochettino šiose rungtynėse rėmėsi neįprasta sau taktika – vietoj penkių gynėjų naudojo keturis.

„Pripažįstų šią klaidą. Bet neturėjome daug pasirinkimų. Bet ne dėl to praleidome įvartį. Tiesiog į rungtynes pažiūrėjome netinkamai. Tai yra mano atsakomybė“, – teigė jis.

Savo ruožtu „Ajax“ strategas Erikas ten Hagas gyrė savo auklėtiniu už bekompromisę kovą.

„Tai puikus pasiekimas, mes kovėmės kaip liūtai. Pirmame kėlinyje žaidėme labai gerą futbolą ir nusipelnėme įvarčio. Dominavome, bet tada nustojome žaisti.

Įpusėjome kelią, bet esame geroje pozicijoje. Bet kitą savaitę turime žaisti geriau. Esu patenkintas mūsų progresu ir augimu“, – kalbėjo treneris.