31
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje prasidėjo aštuntasis turas, kuriame net trys komandos rungtynes baigė ne pilnos sudėties.

31

Londono „Tottenham Hotspur“ namie 1:0 (1:0) įveikė „Cardiff“, kuris žaidė dešimtiese po to, kai raudoną kortelę 58 minutę gavo Joe Rallsas.

Vienintelį rungtynių įvartį 8 min. pelnė Ericas Dieras.

Dar vieną nesėkmę patyrė sezoną puikiai pradėjęs „Watford“ klubas, kuris namie 0:4 (0:3) nusileido „Bournemouth“.

Šeimininkai jau 32-ąją minutę liko dešimtiese, kai antrą geltoną kortelę užsidirbo Christianas Kabasele.

Nugalėtojams įvarčius mušė Davidas Brooksas (14 min.), Joshua Kingas (33 ir 45 min.) bei Callumas Wilsonas (46 min.).

Dešimtiese liko ir nesėkmę patyrė „Leicester“, kuris namie 1:2 (1:1) pralaimėjo „Everton“.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 7-ąją minutę, kai įvartį pelnė Richarlisonas. Rezultatą 40 min. išlygino Ricardo Pereira.

Vis tik šeimininkai 63-ąją minutę liko dešimtiese, nes antrą geltoną kortelę gavo Wesas Morganas.

Tuo „Everton“ netrukus pasinaudojo ir 77 min. Gylfi Sigurdssonas pelnė pergalingą įvartį.