26
„Arsenal“ - „Watford“ (nuotr. SCANPIX)

Anglijos futbolo „Premier“ lygos čempionate šeštadienį sužaistos dvejos 30-o turo rungtynės.

26

Pirmoje akistatoje Londono „Arsenal" futbolininkai namuose 3:0 (1:0) nesunkiai susitvarkė su „Watford" vienuolike.

8-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis – po Mesuto Ozilo pakelto kamuolio standartinės situacijos metu Shkodranas Mustafi tiksliu smūgiu galva išvedė „kanonierius" į priekį (1:0).

Antrasis susitikimo įvartis buvo pasiektas 59-ąją minutę, kai iš Henrikho Mkhitaryano perdavimo sulaukęs Pierre'as-Emerickas Aubameyangas paguldė varžovų vartininką ir pasiuntė kamuolį įvartus (2:0).

Savo trečią įvartį Anglijoje puolėjas atšventė atlikdamas įspūdingą „suktuką“ ore.

P.Aubameyango „suktuką“ ore po įmušto įvarčio galite pamatyti čia:

Po dviejų minučių „Watford" galėjo grąžinti intrigą, tačiau Petras Čechas atrėmė 11 metrų baudinį, o 77-ąją minutę pergalę užtvirtino H. Mkhitaryanas (3:0).

Po šios pergalės „Arsenal" turi 48 taškus ir užimą šeštą vietą. „Watford" (36 tšk.) futbolininkai – dešimti.

Kitose rungtynėse intriga išsilaikė ilgiau.

Pasirodymą UEFA čempionų lygoje šią savaitę baigę Londono „Tottenham Hotspur" futbolininkai varžovų tvirtovėje 4:1 (1:1) nugalėjo „Bournemouth" komandą.

7-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Junioras Stanislasas. „Spurs" bandė atsitiesti, tačiau 34-ąją minutę aikštę dėl traumos turėjo palikti pagrindinis atakų lyderis Harry Kane'as.

Vis dėlto „Tottenham" ir be savo lyderio rado priešnuodžių varžovų gynybai – Dele Alli (35 min.), Serge'o Aurier (90 min.) ir du Heungo-Mino Sono (62 ir 87 min.) įvarčiai atvedė Mauricio Pochettino auklėtinius į pergalę.

„Tottenham" (61 tšk.) pakilo į trečią turnyrinės lentelės vietą, jų varžovai – dvylikti (33 tšk.)