liverpulio everton

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „liverpulio everton“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „liverpulio everton“.

Miesto derbį pralaimėjęs „Liverpool“ klubas stipriai sukomplikavo šansus pakovoti dėl titulo

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame miesto derbyje 0:2 nusileido „Everton“ futbolininkams ir dar labiau susikomplikavo savo kovą dėl titulo. „Everton“ aktyviai pradėjo rungtynes ir tai netrukus davė vaisių. Jarradas Branthwaite‘as puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė šeimininkus į priekį 1:0. Pirmojo kėlinio pabaigoje puikiomis progomis pasižymėti nepasinaudojo Darwinas Nunezas ir Luisas Diazas.
2024-04-25

„Premier“ lyga sumažino „Everton“ klubui skirtą baudą

Liverpulio „Everton“ klubas sulaukė gerų naujienų po jų pateiktos apeliacijos dėl skirtos nuobaudos. Dėl finansinių tvarumo taisyklių pažeidimo nubaustas „Everton“ klubas susilaukė net 10 atimtų taškų bausmės, o su šiuo sprendimu nesutikęs klubas pateikė apeliaciją. Po jos išnagrinėjimo, nuspręsta, jog bausmė bus sumažinta – klubui skirta 6 taškų atėmimo bausmė.
2024-02-26

Erlingo Haalando dublis atvedė „Man City“ į pergalę „Premier“ lygoje

Titulą ginantys „Manchester City“ futbolininkai Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo Liverpulio „Everton“ klubą. Pirmajame kėlinyje čempionai visiškai kontroliavo mačo eigą, bet niekaip nepavyko susikurti rimtų progų. Nors kelis kartus „Everton“ nuo pavojingų smūgių gelbėjo gynėjai. Galiausiai „Manchester City“ į priekį įsiveržė po pertraukos, kai Erlingas Haalandas 71-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į į varžovų vartų tinklą.
2024-02-10

„Tottenham Hotspur“ pirmavo du kartus, tačiau viską sujaukė perspektyvaus centro gynėjo įvartis

Anglijos „Premier“ lygoje „Tottenham Hotspur“ futbolininkai neįrodė favorito statuso prieš turnyrinės lentelės vidutiniokus Liverpulio „Everton“ 2:2 (1:2) . Australo Ange'o Postecoglou auklėtiniai aktyviau pradėjo susitikimą, o jau 4 mačo minutę atakos smaigalyje atsidūrė kairiojo krašto gynėjas Destiny Udogie, kurio pažemę adresuotą perdavimą į vartus tiksliai nukreipė brazilas Richarlisonas 0:1. 30-ą rungtynių minutę „Everton“ kėlė kampinį, o baudos aikštelėje atsidūręs vidurio gynėjas J...
2024-02-03

Triuškinančiose „Man Utd“ rungtynėse 19-metis futbolininkas pelnė fantastišką įvartį

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino Liverpulio „Everton“ futbolininkus.  Alejandro Garnacho 3-ąją minutę fantastišku smūgiu per save nepaliko šansų vartininkui ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0. Jaunojo futbolininko pelnytas įspūdingas įvartis sužavėjo futbolo pasaulį.
69
2023-11-26

To „Premier“ lygos istorijoje dar nebuvo: iš „Everton“ klubo atimta 10 taškų

Anglijos „Premier“ lygos finansinio tvarumo taisykles pažeidęs „Everton“ klubas neteko 10 taškų. Ši bausmė yra didžiausia sportinė sankcija per visą „Premier“ lygos istoriją ir dėl jos „Everton“ dabar užima 19-ą vietą vos su 4 taškais bei lenkia tik 1 tašką turintį „Burnley“ klubą. Klubas teigė, kad yra „šokiruotas ir nusivylęs“ dėl „visiškai neproporcingo ir neteisingo sprendimo“. „Everton“ pareiškė, kad skųs šį sprendimą.
2023-11-17

„Arsenal“ išplėšė pergalę prieš „Everton“, o „Chelsea“ kančios tęsiasi

Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 1:0 nugalėjo Liverpulio „Everton“ futbolininkus. Vienintelį mačo įvartį pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Leandro Trossardas, kuris 69-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0. Svečiai dar vėliau turėjo progų įmušti, bet jų neišnaudojo.
2023-09-18

Dominavęs „Man Utd“ klubas namuose įveikė „Everton“ iššūkį

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo Liverpulio „Everton“ futbolininkus.  Marcusas Rashfordas 8-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Jordanas Pickfordas. Antony 12-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir susitikimo rezultatas išliko nepakitęs. M.R ashfordas 28-ąją minutę atliko dar vieną smūgį, tačiau J. Pickfordas ir vėl sėkmingai apgynė savo saugomus vartus.
2023-04-08

„Premier“ lygoje – „Everton“ bei „Tottenham“ lygiosios pažymėtos 2 raudonomis kortelėmis

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Liverpulio „Everton“ ir Londono „Tottenham“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Demarai Gray‘us 2-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko. Harry Kane‘as 9-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį paskutinę akimirką sėkmingai blokavo varžovas. Tikslaus perdavimo sulaukęs Heungas Min Sonas 44-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartininkas.
2023-04-04

„Liverpool“ šventė pergalę miesto derbyje

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame miesto derbyje 2:0 nugalėjo „Everton“ futbolininkus.  Šeimininkus į priekį išvedė Mohamedas Salahas, kai 36-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą. Iškart po pertraukos komandos naujokas Cody Gakpo 49-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino „raudonųjų“ pranašumą šiame susitikime 2:0. Svečiai per daug nieko nesukūrė, o „Liverpool“ dar galėjo pasižymėti, bet pritrūko tikslumo.