„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo Liverpulio „Everton“ futbolininkus.

Alexis Iwobi 5-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Everton“ ekipą į priekį 1:0.

Antony 15-ąją minutę puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Pastarasis tapo pirmuoju „Man Utd“ žaidėju, pasižymėjusiu pirmose trejose „Premier“ lygos rungtynėse.

Demarai Gray’us 23-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau sukurti pavojaus nepavyko.

Traumą patyręs Anthony Martialis 29-ąją minutę paliko aikštę, vietoje jo rungtynėse pasirodė Cristiano Ronaldo.

C.Ronaldo 44-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą šiame susitikime „Man Utd“ naudai 2:1. Tai buvo 700-asis portugalo pelnytas įvartis klubinėje karjeroje. C.Ronaldo pelnė 5 įvarčius gindamas „Sporting CP“ garbę, „Man Utd“ – 144, „Real“ – 450, „Juventus“ – 101.

Marcusas Rashfordas 81-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas po VAR peržiūros užfiksavo žaidimą ranka ir šio įvarčio neįskaitė.

Amadou Onana 90-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

„Man Utd“ po aštuonerių sužaistų rungtynių turi surinkęs 15 taškų ir rikiuojasi penktoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Everton“ su 10 taškų žengia dvyliktas.