„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino Liverpulio „Everton“ futbolininkus.

Alejandro Garnacho 3-ąją minutę fantastišku smūgiu per save nepaliko šansų vartininkui ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0. Jaunojo futbolininko pelnytas įspūdingas įvartis sužavėjo futbolo pasaulį.

56-ąją minutę Marcusas Rashfordas užtikrintai realizavo po VAR skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino savo komandos pranašumą 2:0.

Idrissa Gueye 57-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Andre Onana sėkmingai apgynė savo saugomus vartus.

Varžovų pasigailėti neketinęs Anthony Martialis 75-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir šio susitikimo rezultatas tapo triuškinamas 3:0.