Titulą ginantys „Manchester City“ futbolininkai Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo Liverpulio „Everton“ klubą.

Pirmajame kėlinyje čempionai visiškai kontroliavo mačo eigą, bet niekaip nepavyko susikurti rimtų progų. Nors kelis kartus „Everton“ nuo pavojingų smūgių gelbėjo gynėjai.

Galiausiai „Manchester City“ į priekį įsiveržė po pertraukos, kai Erlingas Haalandas 71-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į į varžovų vartų tinklą.

Kiek vėliau tas pats E.Haalandas 85-ąją minutę greitos atakos metu iššoko vienas prieš vartininką ir vėl pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą bei padvigubino pranašumą 2:0.