„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo Liverpulio „Everton“ futbolininkus.

Marcusas Rashfordas 8-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Jordanas Pickfordas.

Antony 12-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir susitikimo rezultatas išliko nepakitęs.

M.R ashfordas 28-ąją minutę atliko dar vieną smūgį, tačiau J. Pickfordas ir vėl sėkmingai apgynė savo saugomus vartus.

Scottas McTominay‘us 36-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė „Man Utd“ ekipą į priekį 1:0.

Antony pirmojo kėlinio pabaigoje atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau J.Pickfodas užtikrintai atrėmė kamuolį.

Bruno Fernandesas 67-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau J.Pickfordas meistriškai atrėmė kamuolį.

Anthony Martialis 71-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino „Raudonųjų velnių“ pranašumą 2:0.

Christianas Eriksenas 90-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

„Man Utd“ po 29 sužaistų rungtynių turi surinkęs 56 taškus ir rikiuojasi trečioje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Everton“ su 27 taškais žengia šešioliktas.