Anglijos „Premier“ lygoje „Tottenham Hotspur“ futbolininkai neįrodė favorito statuso prieš turnyrinės lentelės vidutiniokus Liverpulio „Everton“ 2:2 (1:2) .

Australo Ange'o Postecoglou auklėtiniai aktyviau pradėjo susitikimą, o jau 4 mačo minutę atakos smaigalyje atsidūrė kairiojo krašto gynėjas Destiny Udogie, kurio pažemę adresuotą perdavimą į vartus tiksliai nukreipė brazilas Richarlisonas 0:1.

30-ą rungtynių minutę „Everton“ kėlė kampinį, o baudos aikštelėje atsidūręs vidurio gynėjas Jamesas Tarkowskis atliko perdavimą galva komandos draugui Dominicui Calvertui-Lewinui. Puolėjas taipogi smūgiu galva uždarė perdavimą ir išlygino rezultatą 1:1.

41-ą mačo minutę gražiu tolimu smūgiu Anglijos rinktinės vartininką Jordaną Pickfordą dar kartą nuginklavo tas pats Richarlisonas ir grąžino savo ekipai persvarą 1:2.

Antrajame kėlinyje abi komandos itin daug pavojingų progų nesukūrė, o išlyginti rezultatą „irisams“ pavyko per pridėta žaidimo laiką.

Standartinės situacijos metu komandos draugo į baudos aikštelę pakeltą kamuolį smūgiu galva uždarė 21-erių centro gynėjas Jarradas Branthwaite'as 2:2.

Po šių rezultatyvių lygiųjų „Tottenham Hotspur“ toliau žengia ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje, bet dar šiandien juos aplenkti gali „Aston Vila“, išvykoje kovosianti su lygos autsaideriais „Sheffield Utd“.

„Everton“ klubas ir toliau žengia 17-oje pozicijoje.