Anglijos „Premier“ lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaisti du mačai.

Pergalę namuose šventė „Manchester City“ komanda. Pepo Guardiolos auklėtiniai 3:1 susitvarkė su jo buvusio žaidėjo Vinceto Kompany treniruojama „Burnley“ komanda.

Pirmajame kėlinyje žibėjo „Manchester City“ puolėjas Julianas Alvarezas. Jis 16-ąją minutę galva nukreipė skersuotą kamuolį į vartus, o po šešių minučių gavęs Kevino de Bruyne perdavimą po baudos smūgio atsidūrė prieš vartininką bei padvigubino savo komandos persvarą.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui „City“ pelnė savo trečiąjį įvartį. Rodri pasižymėjo technišku smūgiu iš už baudos aikštelės prieigų.

Iki rungtynių finišo likus 20 minučių aikštėje pasirodė ir ilgą laiką traumą besigydęs puolėjas Erlingas Haalandas.

„Burnley“ pasižymėjo jau per pridėtą rungtynių laiką. Savo pirmąjį įvartį profesionalų futbole pelnę Ameenas Al-Dakhilas.

Kitose trečiadienio rungtynėse permainingose rungtynėse triumfavo „Tottenham Hotspur“. Jie namuose po pirmojo kėlinio atsiliko, bet galiausiai 3:2 nugalėjo „Brentford“.

Rungtynes „Tottenham“ pradėjo nesėkmingai. 12-ąją minutę po praleisto įvarčio juos išgelbėjo VAR užfiksuota nuošalė, o po trijų minučių krito dar vienas įvartis į jų vartus. Šį kartą komandos draugo bandymą pakartojęs Nealas Maupay'us taisyklių nepažeidė.

Situaciją „Tottenham“ pakeitė jau po pertraukos. 48-ąją minutę Destiny‘s Udogie atsidūrė oponentų baudos aikštelėje, kur jis sugebėjo po kelių palankių rikošetų surasti progą smūgiui bei išlyginti rezultatą.

Praėjus vos daugiau nei minutei šeimininkai jau buvo priekyje. Timo Werneris skersavo kamuolį link Brennano Johnssono, o šiam beliko iš arti pataikyti į tuščius vartus.

56-ąją minutę savo įvartį pelnė Richarlisonas. „Tottenham“ puolėjas gavo kamuolį puikioje situacijoje po varžovų blokuoto smūgio ir nieko nelaukdamas siuntė jį į vartus.

66-ąją minutę grubiai suklydo pirmojo „Tottenham“ įvarčio autorius D. Udogie, kuris slystelėjo ir atidavė kamuolį prieš vartininką buvusiam Ivanui Toney. Daug laiko ir erdvės smūgiui gavęs puolėjas neklydo ir sugrąžino intrigą rungtynėse.

Visgi, per likusį rungtynių laiką rezultatas nepakito.