kompensacija

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kompensacija“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kompensacija“.

Seimui pateiktas projektas dėl šildymo kompensacijos gavimo pateikus tik vieną prašymą

Antradienį Seime pateiktas Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo pakeitimo projektas, kuriuo būtų įtvirtinta, kad kompensacijas nepasiturintiems asmenims būtu galima skirti viso šildymo sezono metu. Už įstatymo projektą po pateikimo balsavo 85, susilaikė 1, prieš nebalsavo nei vienas parlamentaras. Pagrindiniu komitetu svarstysiančiu projektą patvirtintas Socialinių reikalų ir darbo komitetas.
2024-06-04

Kauniečių šeima šokiruota: insulto ištiktam vyrui valstybė pasiūlė išsilaikyti vairuotojo pažymėjimą

Kauniečių šeima pateko į keblią situaciją – norint gauti lengvojo automobilio įsigijimo išlaidų kompensaciją, po insulto neįgalus likęs patėvis turėtų išsilaikyti vairuotojo pažymėjimą, nors to padaryti negalėtų, o žmona, slauganti vyrą, kompensacijos gauti negali.
2024-05-11

Įsidėmėkite: štai, kiek pinigų galite gauti už vėluojantį ar dingusį bagažą

Kokių daiktų prireiks atostogų metu, kaip ir kur juos susidėti? Rasti atsakymus į šiuos klausimus kai kuriems vartotojams – bene sunkiausi namų darbai prieš atostogas, nes juk nuo bagažo dydžio priklauso ne tik galutinė lėktuvo bilieto kaina, bet tokios aplinkybės, kaip patogumas kelionės metu, galimybė parvežti daugiau lauktuvių ir pan. Jeigu vartotojas yra įsigijęs organizuotą turistinę kelionę, paprastai į bendrą paketą būna įtrauktas ir registruotas bagažas.
2024-05-10

Insultą ir komą patyrusio kario istorija atvėrė sistemos spragas: kodėl Lietuva pilietį paliko bėdoje?

Kaunietis Erikas Norkus ilgai tarnavo kariuomenėje, vyko į misijas Irake, Afganistane, Kosove, o pastaruosius dvejus metus dėstė Juozo Lukšos mokymo centre. Prieš metus, gegužės 4-ąją jo gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis – vyrą ištiko insultas. Po dviejų komoje praleistų savaičių prasidėjo ilgas gijimo kelias.

„Enefit“ gaminantiems vartotojams žada išmokėti apie 1,1 mln. eurų kompensacijų

Nepriklausomi elektros tiekėja „Enefit“ gaminantiems vartotojams ketina išmokėti apie 1,1 mln. eurų kompensacijų už sukauptą elektros energiją, kiti tiekėjai konkrečių sumų neįvardino, penktadienį rašo „Verslo žinios“.   „Skaičiuojame, kad šiemet už praėjusį dvejų metų kaupimo laikotarpį, iš viso išmokėsime apie 1,1 mln. eurų kompensacijų verslo ir privatiems klientams“, – teigė „Enefit“ komercijos vadovas Justinas Pileckas.  „Enefit“, turinti apie 15 tūkst.
2024-04-26

Seimui bus teikiamas siūlymas tikslinti būsto nuomos kompensacijos dydžio apskaičiavimą

Antradienį Seimui liberalai Eugenijus Gentvilas ir Raimondas Lopata bei konservatorė Aistė Gedvilienė ketina pateikti siūlymus, kuriais siekiama patikslinti būsto nuomos ar išperkamosios būsto nuomos mokesčio dalies kompensacijos dydžio apskaičiavimo principus. Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo pakeitimais norima nustatyti, kad teisę į būsto nuomos mokesčio dalies kompensaciją turėtų asmenys ir šeimos, kurių būsto nuomos sutartyje nurodyta kaina neviršija vidutinių mėnesio pajamų.
2024-04-16

Kompensacijos už vandenį, renovaciją ir šildymą: daugelis sutaupo, nepermokėkite ir jūs

Susiduriantys su su sunkumais Lietuvos gyventojai turi galimybę pasinaudoti finansine pagalba. Ji leidžia ne tik sutaupyti būsto šildymui, renovacijai, geriamam ar karštam vandeniui, bet ir padeda išgyventi, jei mėnesio pajamos yra mažesnės nei 135–246 eurai. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM) primena, kad skirtingais gyvenimo atvejais valstybė teikia šalies gyventojams socialinę paramą ir socialines paslaugas.
2024-04-14

Duoda iki 1 tūkst. eurų: nedelskite, štai ką reikia padaryti, jei norite pinigų

Gyventojai, atsisakę taršaus automobilio ir įsigiję mažiau taršią transporto priemonę ar visuomeninio transporto metinius bilietus, dalijimosi paslaugas, dviračius, triračius, keturračius ar paspirtukus. Šiuo metu paskelbti kvietimai teikti paraiškas kompensacijoms gauti pagal dvi priemones – „Mažiau taršių judumo priemonių fiziniams asmenims skatinimas“ ir „Visuomeninio transporto ir darnaus judumo skatinimas (paspirtukai, dviračiai, dalijimosi paslauga ir pan.
2024-04-12

Aktualu daliai lietuvių: štai iki kada dar galite kreiptis dėl kompensacijos

Trečiadienį Vyriausybė nutarė įtvirtinti aiškų terminą, iki kurio asmenys, savanoriškai ir neatlygintinai 2022–2023 m. periodu suteikę apgyvendinimo vietą užsieniečiams, kuriems nustatyta laikinoji apsauga, gali kreiptis kompensacijos.
2024-02-28

Duoda 1 tūkst. eurų kompensaciją, bet ji priklauso ne visada: pataria nedaryti šios klaidos

Sunaikinę seną automobilį ir įsigiję mažiau taršią transporto priemonę lietuviai gali gauti 1 tūkst. eurų kompensaciją. Tam šiemet yra numatyta 5 mln. eurų, taigi tuo gali pasinaudoti 5000 vairuotojų. Vis tik mąstantiems apie šią galimybę vertėtų atidžiau peržvelgti sąlygas. Pavyzdžiui, į tv3.lt portalą kreipęsis Vaidotas (tikras vardas ir pavardė – redakcijai žinomi) liko nusivylęs po to, kai sužinojo, kad norimam sunaikinti automobiliui kažkodėl yra reikalinga galiojanti techninė apžiūra.
2024-02-25
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų