Gairės

jurgita šiugždinienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jurgita šiugždinienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jurgita šiugždinienė“.

Šiugždinienė sako, kad mokytojams reikia daugiau pagarbos: svarbu, ir kaip kalbama viešumoje, ir kaip šeimose

Nepatenkintos švietimo profsąjungos toliau spaudžia švietimo ministeriją greičiau ir labiau kelti atlyginimus, gerinti mokytojų darbo sąlygas. Ministras pagerino pasiūlymą mokytojams, nuo sausio žada kelti ne 6, o 10 procentų, o likusius 11 pridėti po metų. Profsąjungos aiškina, kad to negana.

Poreikio keisti nacionalinį susitarimą dėl švietimo šiuo metu nėra, sako Šiugždinienė

Poreikio keisti nacionalinį susitarimą dėl švietimo šiuo metu nėra, sako buvusi švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. „Planų keisti (susitarimo – BNS) nėra. Susitarimas galioja tik metus, tai yra labai svarbus dokumentas prie kurio ilgai dirbo visos politinės parlamentinės partijos ir tikrai nėra poreikio šiandien keisti nacionalinį susitarimą“, – BNS penktadienį sakė J. Šiugždinienė.

Šiugždinienė sako nematanti pagrindo mokytojams streikuoti

Buvusi švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė sako nematanti pagrindo mokytojams streikuoti. „Įtampų atsiranda laikas nuo laiko, jų ypatingai atsiranda prieš rinkimų sezoną, kuris laukia mūsų kitais metais.

Naujas švietimo ministras Jakštas: padarome daug gerų dalykų, bet nesiseka su komunikacija

Gitanas Nausėda paskyrė naują švietimo, mokslo ir sporto ministrą Gintautą Jakštą, kuris jau antrą kartą liepos 3 d. lankėsi Prezidentūroje. G. Jakštas Prezidentui pristatė savo komandą, aiškino, kad nemato kliūčių, kodėl G. Nausėda neturėtų jam leisti vadovauti ministerijai. Kandidatas į ministrus pažadėjo tesėti švietimo bendruomenei dalintus pažadus ir pasakojo apie planus skirti didesnį dėmesį darbų pristatymui visuomenei.

Katino dienos baigėsi: mokyklos praneš vaiko teisėms apie tėvus, kurių vaikai nelanko pamokų

825
Daliai vaikų praleidžiant daugybę pamokų, politikai nusprendė, kad šią situaciją reikia suvaldyti, nes nesilankydami pamokose vaikai protingesni netampa, veikiau atvirkščiai. Todėl Seimas antradienį įteisino 3 priemones. Pirma, švietimo, mokslo ir sporto ministras nustatys visai Lietuvai bendrą tvarką, kiek praleistų dienų per mėnesį galės pateisinti tėvai ir kaip mokyklos turės reaguoti, jeigu praleistų pamokų bus daugiau.

Švietimo, mokslo ir sporto ministru siūlomas Gintautas Jakštas

Naujuoju švietimo, mokslo ir sporto ministru siūlomas už studijas, mokslą ir technologijas dabar atsakingas viceministras Gintautas Jakštas, teigia portalo tv3.lt šaltiniai. Tai vėliau penktadienį patvirtino ir Vyriausybė. „Atsižvelgiant į šioje ir ankstesnėse kadencijose pradėtus pokyčius ir reformas, kurių įgyvendinimas reikalauja, kad ministras nedelsiant galėtų pilnai eiti pareigas, siūlomas esamos ministerijos politinės komandos narys“, – rašoma Vyriausybės pranešime spaudai.

Kirtis Šimonytės Vyriausybei – Tapino iniciatyva papurtė reitingus

685
Gegužę įsisiūbavęs vadinamasis čekių skandalas labiausiai kirto per pasitikėjimą dabar jau buvusia švietimo, mokslo ir sporto ministre Jurgita Šiugždiniene bei premjere Ingrida Šimonyte, rodo šeštadienį „Lietuvos ryto“ paskelbta bendrovės „Vilmorus“ apklausa. Gegužę J. Šiugždinienę palankiai įvertino 6,8 proc., nepalankiai – 62,3 proc. apklaustųjų. Balandį šie skaičiai atitinkamai buvo 14 proc. ir 39,7 procento.

Įvertino skandalų krečiamos Šiugždinienės veidą: štai, ko nepasako žodžiais

Lietuvos politikė, visuomenės veikėja bei socialinių mokslų daktarė Jurgita Šiugždinienė pastaruoju metu atsidūrė po padidinamuoju stiklu. Jai teko aiškintis dėl galimai iššvaistytų lėšų. Atlaikyti viešus skandalus – nemenkas išbandymas dažnam politikui. Ekspertė Laura Šukienė, savo instagramo paskyroje sukiene_kunokalba tyrinėjanti tiek Lietuvos, tiek užsienio garsenybes, analizuodama J.Šiugždinienę atkreipė dėmesį į jos siauras akis ir didelę nosį.
2023-05-26

Irena Degutienė įvertino Vyriausybės krizę: „Ir nustebau, ir pasimečiau“

Konservatorių lyderių iškeltas siūlymas rengti pirmalaikius Seimo rinkimus nėra adekvati reakcija į įsisiūbavusį „čekių skandalą“, sako buvusi Seimo pirmininkė Irena Degutienė. Anot jos, šiuo metu Lietuva yra sudėtingoje padėtyje, todėl protingiausia būtų, jei ta pati Vyriausybė pabaigtų jau pradėtus darbus.
Aktualijos 2023-05-25

Tapinas apie Matijošaitį: „Šitą žmogų gali sustabdyti prokurorai ir pasėdėjimas“

1117
Kauno merui Visvaldui Matijošaičiui ginant išmokų skandale įsipainiojusius miesto politikus, profesorius Vytautas Sinkevičius ir visuomenininkas Andrius Tapinas sako, kad toks jo elgesys yra aukščiausio lygio cinizmas. Anot A. Tapino, „šitą žmogų gali sustabdyti prokurorai ir pasėdėjimas valstybinėje įstaigoje ir ne savivaldybėje“. Savivaldybių lėšų grobstymo istorija iš pareigų jau privertė pasitraukti prezidento patarėją, švietimo, mokslo ir sporto ministrę.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų