jaysonas tatumas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jaysonas tatumas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jaysonas tatumas“.

Nikola Jokičius ir Jaysonas Tatumas – geriausi NBA mėnesio žaidėjai

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) išrinko geriausius spalio ir lapkričio mėnesio krepšininkus. Rytų konferencijoje tokiu buvo pripažintas Jaysonas Tatumas. Bostono „Celtics“ puolėjas vidutiniškai rinkdavo 27,7 taško, atkovodavo 8,8 kamuolio ir atlikdavo 4,1 rezultatyvaus perdavimo. Vakarų konferencijoje lygių sau neturėjo arti trigubo dublio ribos žaidęs Nikola Jokičius.
2023-12-04

Teisėjų išvytas Jaysonas Tatumas nebaigė rungtynių, bet „Celtics“ įveikė nukraujavusius „76ers“

Jaysonas Tatumas nebaigė rungtynių, bet tai nesutrukdė Bostono „Celtics“ (15-4) komandai pasiekti pergalės. Pastaroji namuose 125:119 (44:36, 25:36, 26:25, 30:22) įrodė pranašumą prieš Filadelfijos „76ers“ (12-7) krepšininkus. Tiesa, Filadelfijos ekipai nepadėjo du pagrindiniai lyderiai – Joelas Embiidas ir Tyrese'as Maxey. J.Tatumas aikštę palikti buvo priverstas trečiojo kėlinio pabaigoje, kai praradęs kamuolį iškart prasižengė.
2023-12-02

Porzingis vėl buvo tarp „Celtics“ pergalių kalvių

Lengvą pergalę NBA akistatoje iškovojo Bostono „Celtics“ (7/2) komanda. Joe'o Mazzulla auklėtiniai namuose 117:94 (30:26, 25:20, 33:25, 29:23) įveikė Toronto „Raptors“ (4/5) ekipą. Kristaps Porzingis nugalėtojų gretose per 27 žaidimo minutes surinko 21 tašką (6/7 dvit., 3/7 trit., 0/1 baud.), sugriebė 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet pažeidė taisykles 1 kartą ir padarė 3 klaidas. Bostono komanda 29 taškus įmetė Jaylenas Brownas, 27 pridėjo Jaysonas Tatumas.
2023-11-12

NBA savaitės geriausiais tapo Tatumas ir Curry

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė geriausius antrosios savaitės krepšininkus. Rytų konferencijoje juo pripažintas buvo Bostono „Celtics“ puolėjas Jaysonas Tatumas. Amerikietis vidutiniškai rinkdavo 31,7 taško, atkovodavo 9,7 atšokusio kamuolio. Krepšį iš trijų taškų zonos J. Tatumas atakavo 54 proc. tikslumu. „Celtics“ klubas praėjusią savaitę žaidė tris rungtynes ir iškovojo visas tris pergales.
2023-11-06

Arti stebuklo buvęs Tatumas apie lemiamą mačą: „Buvau savo paties šešėlis“

Bostono „Celtics“ žvaigždė Jaysonas Tatumas pripažino, kad dėl patirtos čiurnos traumos jis buvo savo paties šešėlis paskutinėse Rytų finalo rungtynėse. Praėjusią naktį „Celtics“ komanda nusileido Majamio „Heat“ ir baigė pasirodymą šiame sezone. „Po rungtynių pažiūrėjau vaizdo pakartojimą, kaip atrodė epizodas, kuomet susižeidžiau. Tai buvo sunku, nes tikrai man turėjo neigiamos įtakos. Skaudėjo koją ir buvau savo paties šešėlis. Buvo sunku judėti.
2023-05-30

„Celtics“ sutrypė Dončičiaus komandą ir nutraukė „Maverics“ pergalių seriją

Neįtikėtinus rezultatus rodžiusio Luka Modričiaus Dalaso „Mavericks“ (22-17) komados septynių pergalių serija nutrūko. Namuose juos be vargo nugalėjo Bostono „Celtics“ (27-12) rezultatu 95:124 (20:29, 26:35, 19:25, 30:35). Per pastarąsias penkerias rungtynes vidutiniškai sumesdamas po 44,5 taško, šįkart L. Dončičius pasirodė kukliau. Per 31 minutę slovėnas pelnė 23 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.
2023-01-06

„Celtics“ ir „Lakers“ susidūrime – ryškios žvaigždės, permaininga kova ir pratęsimas

Pergalę NBA iškovojo Bostono „Celtics“ (22/7) krepšininkai. Joe'o Mazzulla auklėtiniai išvykoje po pratęsimo 122:118 (37:24, 28:26, 23:32, 22:28, 12:8) palaužė Los Andželo „Lakers“ (11/16) ekipą. Jaysonas Tatumas nugalėtojams per 44 minutes surinko 44 taškus (10/19 dvit., 5/10 trit., 9/10 baud.), sugriebė 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, bet padarė 4 klaidas, prasižengė 1 kartą. Pralaimėjusiems LeBronas Jamesas per 42 minutes įmetė 33 taškus (11/14 dvit.
2022-12-14

Tatumas ir Bookeris – geriausi NBA lapkričio žaidėjai

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) paaiškėjo geriausi spalio ir lapkričio mėnesio krepšininkai. Rytų konferencijoje juo tapo Bostono „Celtics“ puolėjas Jaysonas Tatumas. Per šį laikotarpį amerikietis fiksavo 31,6 taško, 7,8 atkovoto kamuolio ir 4,5 rezultatyvaus perdavimo vidurkius. „Celtics“ klubas per 22 rungtynes iškovojo net 18 pergalių ir patyrė tik 4 nesėkmes. Tuo tarpu geriausiojo laurus Vakarų konferencijoje susižėrė Finikso „Suns“ gynėjas Devinas Bookeris.
2022-12-02

43 taškus į varžovų krepšį suvertęs Tatumas padėjo „Celtics“ pratęsti pergalių seriją

Puolime sprogęs Jaysonas Tatumas surengė įspūdingą pasirodymą, o Bostono „Celtics“ (10-3) pasiekė dešimtąją pergalę NBA lygoje. Bostono ekipa išvykoje 117:108 (30:29, 25:28, 34:24, 28:27) palaužė Detroito „Pistons“ (3-11) komandą, kuriai tau buvo trečioji nesėkmė iš eilės. „Celtics“ krepšininkai laimėjo šeštas rungtynes paeiliui. J. Tatumas pirmoje rungtynių dalyje surinko 28 taškus, o susitikimą užbaigė net su 43. 41 minutę žaidęs puolėjas taip pat atkovojo 10 atšokusių kamuolių.
2022-11-13

Durantas Brukliną paliks ne taip lengvai: „Heat“ ir „Celtics“ nenori mainyti savo žvaigždžių

Jau mėnesį mainų laukiantis Kevinas Durantas pastaruoju metu gerų žinių nesulaukia. Bruklino „Nets“ derasi su Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) klubais, kuriuos tarp prioritetinių įvardino K. Durantas, tačiau derybos stringa tiek dėl aukštų komandos lūkesčių, tiek dėl pasiūlymų stokos. Majamio „Heat“ yra susidomėję tokia galimybe ir gali pasiūlyti vertingų naujokų biržos šaukimų, tačiau griežtai atsisako atsisveikinti su savo lyderiais Jimmy Butleriu bei Bamu Adebayo.