Stephen‘as Curry liepsnojo, o „Golden State Warriors“ išlygino NBA finalų serijos rezultatą.

43 taškus pelnęs snaiperis 107:97 (27:28, 22:26, 30:24, 28:19) atvedė San Francisko ekipą į pergalę prieš Bostono „Celtics“ ir išlygino NBA finalų serijos rezultatą 2:2.

Pirmajame rungtynių ketvirtyje abi ekipos keitėsi sėkmingais epizodais puolime ir nei viena komanda nesusikrovė didesnio pranašumo (27:28).

Įdomu, kad abiejų komandų lyderiai – S. Curry ir Jaysonas Tatumas jau pirmajame kėlinyje buvo surinkę po 12 taškų.

Didžioji dalis antrojo kėlinio buvo geresnė „Warriors“ atletams.

San Francisko krepšininkai nors ir nepasididindavo pranašumo, bet išlaikydavo trapų kelių taškų pranašumą bei pirmaudavo.

Visgi antrojo kėlinio pabaigoje „Celtics“ surengė spurtą 0:10 ir po Derricko White‘o tikslaus baudos metimo Bostono krepšininkai pirmavo 7 taškais (42:49).

Po šio „Celtics“ spurto „Warriors“ nekrito į didesnę duobę, tačiau „Celtics“ išlaikė trapų penkių taškų pranašumą (49:54).

Trečiojo kėlinio eiga, lyginant su pirmaisiais dviem ketvirčiais, pernelyg nepasikeitė.

Didžiąją ketvirčio dalį abi ekipos keitėsi taikliais metimais bei  „Celtics“ taip ir nepavykdavo susikurti dviženklio pranašumo.

Ketvirčio pabaigoje S. Curry pataikę tritaškį atšokdamas atgal, po kurio komandos daugiau nebepataikė, ir „Warriors“ 79:78 po kurio laiko pirmavo.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje, atrodė, kad „Celtics“ vėl sužais įspūdingą ketvirtąjį kėlinį ir neleis „kariams“ švęsti pergalės jų namų teritorijoje. Beveik įpusėjus kėliniui J. Tatumo vedami „Celtics“ pirmavo 86:91.

Tačiau tada „Warriors“ krepšininkai stojo į šturmą.

Andrew Wigginsas, Klay Thompsonas, o prie jų vėliau prisijungė ir S. Curry pataikė savo metimus.

Buvęs lygos MVP S. Curry per paskutines 4 minutes pelnė 10 taškų bei nepakartojo pirmųjų rungtynių scenarijaus, kai „Warriors“ ketvirtajame kėlinyje palūžo.

107:97 pergalę šventė „Golden State Warriors“.

Serijoje iki 4 pergalių – lygu 2:2.

Penktosioms rungtynėms NBA finalas keliasi atgal į San Franciską.

„Warriors“: S. Curry 43 (7/14 trit., 10 atk. kam.), K. Thompsonas 18, A. Wigginsas 17 (16 atk. kam.), Jordanas Poole‘as 14.

„Celtics“: J. Tatumas 23 (11 atk. kam., 6 rez. perd., 8/23 met.), Jaylenas Brownas 21 (6 atk. kam.), Marcusas Smartas 18 (5 rez. perd.), D. White‘as 16 (3/5 trit.).