Pirmąjį pralaimėjimą NBA atkrintamosiose patyrė žvaigždėta Bruklino „Nets“ komanda.

Steve’o Nasho auklėtiniai svečiuose 119:125 (32:33, 25:28, 27:35, 35:29) pripažino Bostono „Celtics“ pranašumą.

Jaysonas Tatumas nugalėtojams pelnė 50 taškų ir sužaidė karjeros rezultatyviausias rungtynes atkrintamosiose. Puolėjas pataikė 16 metimų iš 30 ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems Jamesas Hardenas pelnė 41 tašką, Kevinas Durantas surinko 39, o Kyrie Irvingas pelnė 16, kuris pataikė šešis metimus iš 17.

Paskutiniame ketvirtyje „Celtics“ pirmavo 16 taškų, bet „Nets“ likus minutei skirtumą sumažino iki penkių taškų. Tada J.Tatumas pataikė dvitaškį ir šeimininkai pergalės nepaleido.

Pirmajame kėlinyje 15 taškų persvarą turėjo „Nets“, bet komanda tempo neišlaikė.

„Celtics“ sušvelnino serijos rezultatą 1:2, kitos rungtynės dar kartą vyks Bostone.

„Nets“: Jamesas Hardenas 41 (10 rez. perd.), Kevinas Durantas 39 (9 atk. kam.), Kyrie Irvingas 16, Joe Harrisas 8.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 50 (7 rez. perd.), Marcusas Smartas 23, Tristanas Thompsonas 19 (13 atk. kam.), Evanas Fournier 17.