jaka lakovičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jaka lakovičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jaka lakovičius“.

Žiniasklaida: „Barcelona“ gali atsisakyti Jasikevičiaus, nurodomas ir galimas įpėdinis

Katalonijos sporto klubas „Barcelona“planuoja taikyti finansų mažinimo politiką, dėl kurio labiausiai gali nukentėti Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamas krepšinio klubas. Apie tai pranešė Ispanijos naujienų portalas „El Espanol“. Skelbiama, kad klubas gali siekti sumažinti savo išlaidas 3–4 milijonais eurų, o toks planas paveikia ir vyriausiąjį „Barcelona“ trenerį Š. Jasikevičių. Jei lietuvis iš klubo nepriimtų kuklesnio pasiūlymo, būtų dairomasi į kitus strategus.
61 2023-02-06

Po įsibėgėjusio „Unics“ kojomis krito ir D. Songailos klubas

Ketvirtąją pergalę iš eilės Eurolygos D grupėje iškovojo Kazanės „Unics“ klubas (5/2), namuose 72:61 (21:23, 14:11, 22:15, 15:12) užtikrintai įveikęs Dariaus Songailos atstovaujamą Stambulo „Galatasaray“ ekipą (3/4). Po šios pergalės „Unics“ pakilo į antrąją vietą (tiesa, jei Sienos „Montepaschi“ įveiks Liublianos „Union Olimpija“, rusai vėl atsidurs trečioje vietoje), o „Galatasaray“ lieka ketvirtoje pozicijoje.
2011-12-01

Būsimi „Žalgirio“ varžovai iškovojo pergalę

Ketvirtąją pergalę Ispanijos krepšinio pirmenybėse iškovojo būsima Kauno „Žalgirio“ varžovė Eurolygos turnyre Barselonos „Regal Barcelona“, kuri svečiuose po atkaklios kovos 78:75 (23:20, 17:20, 12:9, 26:26) palaužė Madrido „Estudiantes“ krepšininkus. Nugalėtojams 15 taškų surinko Pete'as Mickaelas, po 10 - Juanas Carlosas Navarro, Terence'as Morrisas ir Erazemas Lorbekas, po 9 - Ricky Rubio ir Jaka Lakovičius. Aikštės šeimininkų komandoje pasižymėjo Blake'as Ahearnas (15 tšk.
2009-11-01

Jono Kazlausko graikai iškovojo EURO-2009 bronzą!

Europos vyrų krepšinio čempionate Graikijos rinktinė, kurią treniruoja Jonas Kazlauskas, po dramatiškos kovos 57:56 (16:13, 15:11, 11:13, 15:19) nugalėjo Slovėnijos krepšininkus ir pasidabino Senojo žemyno bronzos medaliais.
2009-09-20

Serbai po įspūdingo mūšio ir pratęsimo pateko į EURO-2009 finalą

Milošo Teodosičiaus vedina Serbijos rinktinė reto grožio rungtynėse Europos čempionato pusfinalyje po pratęsimo 96:92 (11:19, 24:26, 21:12, 23:22, 17:13) palaužė Slovėnijos krepšininkus ir sekmadienį turnyro pusfinalyje susitiks su ispanais. Slovėnų varžovais mače dėl bronzos apdovanojimų bus Jono Kazlausko vadovaujami Graikijos krepšininkai.
2009-09-20

Slovėnai išplėšė pergalę prieš Kroatiją

Europos vyrų krepšinio čempionato ketvirtfinalio rungtynėse Slovėnijos rinktinė 67:65 (18:25, 21:22, 14:3, 14:15) po dramatiškos kovos palaužė Kroatijos krepšininkus bei pirmą kartą šalies istorijoje pateko į pusfinalį. Susitikimą sėkmingiau pradėjo kroatai, kurie įpusėjus kėlinukui pirmavo 11:4 ir privertė J.Zdovcą prašyti minutės pertraukėlės.
2009-09-19

EURO-2009: Lietuva – Slovėnija. Dabar ar niekada?

Šiandien 22 val. Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė F grupėje pradės antrąjį Europos čempionato etapą. Norėdami jį įveikti lietuviai per tris mačus turės iškovoti bent dvi pergales. Pirmąją iš jų reikėtų iškovoti jau prieš Slovėniją. Ar pavyks? Prognozės – liūdnos Viso pasaulio lažybų bendrovės šios dienos akistatos favoritais laiko ne mūsiškius, o Slovėnijos krepšininkus. Tiesa, rungtynės turėtų būti apylygės ir atkaklios.
2009-09-12

Ramūnas Butautas: „Bandome atspėti varžovų taktiką“

Emocingai rytinei penktadienio Lietuvos rinktinės treniruotei vadovavęs komandos vyr. treneris Ramūnas Butautas teigė, jog nors Slovėnijos rinktinė ir turi daug individualiai pajėgių krepšininkų, lietuviai darysi viską, kad iškovotų pergalę. „Peržiūrėjome Slovėnijos rinktinės derinius, peržiūrėjome tai, ką žaidžiame mes.
2009-09-11

Ispanai po pratęsimo palaužė Slovėniją

Europos vyrų krepšinio čempionato C grupės rungtynėse Ispanijos rinktinė 90:84 po pratęsimo nugalėjo Slovėnijos krepšininkus. Abi komandos pirmąjį etapą užbaigė savo sąskaitose turėdamos po dvi pergalės bei po vieną nesėkmę.
2009-09-09

Slovėnai nesunkiai patiesė serbus

Europos čempionato C grupės antrosiose rungtynėse Slovėnijos rinktinė 80:69 (22:15, 17:14, 21:15, 20:25) užtikrintai įveikė Serbijos komandą. Nuo pat rungtynių pradžios Slovėnijos krepšininkai turėjo iniciatyvą savo rankose. Po pirmojo kėlinuko jų persvara siekė 7 taškus – 22:15, o įpusėjus susitikimui pranašumas buvo dviženklis – 39:29. Antroje mačo dalyje Slovėnijos komanda toliau kontroliavo žaidimą ir visą laiką buvo priekyje dviženkliu skirtumu.