0

Ketvirtąją pergalę iš eilės Eurolygos D grupėje iškovojo Kazanės „Unics“ klubas (5/2), namuose 72:61 (21:23, 14:11, 22:15, 15:12) užtikrintai įveikęs Dariaus Songailos atstovaujamą Stambulo „Galatasaray“ ekipą (3/4).

Po šios pergalės „Unics“ pakilo į antrąją vietą (tiesa, jei Sienos „Montepaschi“ įveiks Liublianos „Union Olimpija“, rusai vėl atsidurs trečioje vietoje), o „Galatasaray“ lieka ketvirtoje pozicijoje.

Rusijos grandai aimėjo ir pirmojo rato susitikimą Stambule (68:64).

Kazanės ekipos pranašumas išryškėjo trečiojo kėlinio viduryje. Šeimininkus į priekį tempė trys žaidėjai - Terrellas Lyday'us, Vladimiras Veremejenko ir Henry Domercantas, lemiamos mačo dalies pradžioje sukaupę rusams užtikrintą persvarą (61:49). Paskutinėmis minutėmis „Unics“ nesunkiai išlaikė saugų skirtumą ir šventė pergalę.

D.Songaila per 10 minučių pasižymėjo 4 taškais (2/3 dvit.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, suklydo ir prasižengė po 1 kartą.

„Unics“: T.Lyday'us 17, H.Domercantas 13, Lynnas Greeras 12, V.Veremejenko 11 (7 atk. kam.).

„Galatasaray“: Jaka Lakovičius 12, Prestonas Shumpertas 9, Jamonas Lucasas 8, Joshua Shippas 7.