Graikijos vyrų krepšinio rinktinė žais Europos čempionato pusfinalyje. Graikai po dramatiškos kovos rezultatu 63:62 (14:17, 14:17, 12:17, 23:11) nugalėjo Slovėnijos rinktinę.

Tris pirmuosius rungtynių kėlinukus priekyje buvo Rasho Nesterovičius vedami slovėnai. Vis dėlto, kuomet slovėnai gyveno pergalingomis nuotaikomis, graikai padarė tai, kas atrodė neįmanoma. Iki mačo pabaigos likus pusantros minutės Graikijos rinktinė spurtavo 0:10 ir po pergalingo Theodoroso Papaloukaso metimo šventė įspūdingą pergale. Tiesa, Slovėnijos rinktinės įžaidėjas Jaka Lakovičius dar turėjo progą persverti rezultatą, tačiau jo mestas tolimas metimas buvo labai netikslus.

Graikija: T.Papaloukas 17, L.Papadopoulos 10, N.Zisis 7, K.Tsartsaris 6.

Slovėnija: R.Nesterovičius (11 atk. kam.) 16, J.Lakovičius 14, M.Smodišas 10, G.Dragičius ir E.Lorbekas - po 7.