Ketvirtadienį trečiosiose ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro ketvirtfinalio rungtynėse Tel Avivo "Maccabi Elite" (Izraelis) klubas namuose 88:75 (18:19, 25:15, 20:19, 25:22) nugalėjo "AXA FC Barcelona" (Ispanija) komandą ir, laimėjęs seriją iki dviejų pergalių 2:1, po metų pertraukos vėl žais finalo ketverto turnyre, kuris gegužės 2-4 dienomis vyks Ispanijos sostinėje Madride.

Po 21 tašką nugalėtojams pelnė Willis Bynumas ir Davidas Bluthenthalis, 17 - Yotamas Halperinas.

Katalonijos sostinės ekipoje sėkmingiausiai rungtyniavo Rogeris Grimau (18 tšk.), Franas Vazquezas (15 tšk.) ir Jaka Lakovičius (13 taškų).

Šiose atkakliose rungtynėse teisėjai net trims žaidėjams skyrė diskvalifikacines pražangas: 28 minutę už muštynes buvo diskvalifikuoti Vonteego Cummingsas ("Maccabi Elite") ir Gianluca Basile ("AXA FC Barcelona"), o 34 minutėje diskvalifikacinė pražanga buvo skirta Estebanui Batistai ("Maccabi Elite").

Pirmąsias ULEB Eurolygos ketvirtfinalio rungtynes namuose "Maccabi Elite" krepšininkai laimėjo 81:75, o antrąsias svečiuose pralaimėjo 74:83.

Finalo ketverto turnyro pusfinalyje Izraelio čempionai susitiks su Italijos čempione Kšyštofo Lavrinovičiaus Sienos "Montepaschi" (Italija) komanda, o kitame pusfinalio mače Rusijos čempionas Ramūno Šiškausko Maskvos CSKA klubas žais su Simo Jasaičio Vitorijos "TAU Ceramica" (Ispanija) ekipa.