Šiąnakt Los Andželo „Staples Center“ arenoje praėjusių metų NBA vicečempionė „Lakers“ ekipa tik po atkaklios ir permainingos kovos 108:104 (29:19, 24:25, 30:24, 25:36) palaužė būsimą Kauno „Žalgirio“ varžovę Eurolygos B grupėje Barselonos „Regal Barceloną“.

K. Bryanto vedami „Lakers“ krepšininkai ilgą laiką dominavo aikštelėje ir prieš ketvirtą kėlinuką buvo įgiję 15-os taškų pranašumą. Vis dėlto daugiausiai nesulaikomai rungtyniavusio buvusio NBA žaidėjo Juano Carloso Navaroo pastangomis ispanai paskutiniame ketvirtyje prisivijo savo varžovus ir beveik ištirpdė deficitą bei vos nepateikė sensacijos.

Nugalėtojų gretose savo klasę dar kartą įrodė Kobe Bryanatas, kuris per aikštėje praleistas 27 minutes įmetė 28 taškus (8/10 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 6/7 baudų metimai ir net 6 perimti kamuoliai), Pau Gasolis (6/11 dvitaškių, 1/3 baudos metimas) ir Andrew Bynumas pelnė po - 13, Vladimiras Radmanovičius pridėjo 12 taškų.

„Regal Barceloną“ gretose pirmu smuiku griežė net 7 tritaškius įsūdęs ir 34 taškus surinkęs Juanas Carlosas Navarro (5/14 dvitaškių, 7/13 tritaškių, 3 iš 4 baudos metimų, 7 rezultatyvūs perdavimai). Gynėjui neblogai talkino Ersanas  Ilyasova ir Jaka Lakovičius, pelnę po 15 taškų.

Beje, „Lakers“ žaidėjai per šį mačą pataikė vos 2 tolimus metimus iš 13-os, o ispanai - net 15-a iš 35-ių.