Holgeris Rune

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Holgeris Rune“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Holgeris Rune“.

Indian Velse amerikietis sustabdė Novako Džokovičiaus skriaudiką

Indian Velse (JAV) tęsiasi prestižinis ATP 1000 serijos „BNP Paribas Open“ vyrų teniso turnyras, kurio aštuntfinalyje trečiadienį danas Holgeris Rune (ATP-7) po dramatiškos 2 valandų 18 minučių kovos 2:6, 7:6 (7:2), 6:3 įveikė amerikietį Taylorą Fritzą (ATP-12). Tai buvo dano revanšas už pernai pralaimėtą pirmą tarpusavio mačą (3:6, 4:6). H.Rune pusantro seto negalėjo prilygti varžovui, o „break pointo“ laukė iki pat antrojo seto vidurio.
2024-03-14

Novakas Džokovičius pergalingai pradėjo „ATP Finals“ turnyrą ir užsitikrino pirmą reitingo vietą

Sekmadienį Turine (Italija) prasidėjo prestižinis „ATP Finals“ vyrų teniso turnyras. Jo vienetų varžybose dalyvauja tik 8 geriausi pasaulio tenisininkai, suskirstyti į 2 grupes po 4. „Žaliosios“ grupės pirmajame ture serbas Novakas Džokovičius (ATP-1) po daugiau nei 3 valandų kovos 7:6 (7:4), 6:7 (1:7), 6:3 palaužė dano Holgerio Rune (ATP-10) pasipriešinimą. Tai buvo trečia serbo pergalė prieš daną per penkias tarpusavio dvikovas.
2023-11-13

Revanšą pasiekęs Džokovičius sudaužė priešininko viltis apginti titulą Paryžiuje

Paryžiuje (Prancūzija) tęsiasi prestižinio ATP 1000 serijos „Rolex Paris Masters“ vyrų teniso turnyro pagrindinio etapo kovos. Penktadienį vienetų varžybų ketvirtfinalyje serbas Novakas Džokovičius (ATP-1) po 2 valandų 50 minučių kovos 7:5, 6:7 (3:7), 6:4 įveikė daną Holgerį Runę (ATP-7). Pirmajame sete nė vienas žaidėjas neturėjo „break pointų“ iki dvyliktojo geimo, kai serbas susikūrė vieną „set pointą“ ir jį realizavo.
2023-11-04

Vaikystės draugą nugalėjęs Alcarazas tapo jauniausiu Vimbldono pusfinalio dalyviu per 16 metų

Londone (Didžioji Britanija) trečiadienį tęsėsi prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyro pagrindinio etapo kovos. Vyrų vienetų varžybų ketvirtfinalyje ispanas Carlosas Alcarazas (ATP-1) per 2 valandas 21 minutę 7:6 (7:3), 6:4, 6:4 nugalėjo savo vaikystės draugą daną Holgerį Runę (ATP-6). Tai buvo antra ispano pergalė prieš daną per tris tarpusavio dvikovas vyrų tenise. Pirmasis setas ispanui buvo sunkiausias.
2023-07-12

Džokovičius laimėjo 350-ą „Didžiojo kirčio“ mačą per karjerą

Londone (Didžioji Britanija) trečiadienį tęsiasi prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyro pagrindinio etapo kovos. Antrajame rate turnyro favoritas serbas Novakas Džokovičius (ATP-2) per maždaug pustrečios valandos 6:3, 7:6 (7:4), 7:5 nugalėjo australą Jordaną Thompsoną (ATP-70). Šie tenisininkai vienas prieš kitą žaidė pirmą kartą.
2023-07-05

Teisėjams neapykantą liejęs Rune eliminavo Džokovičių iš turnyro Romoje

Romoje (Italija) vykstančiame ATP 1000 serijos „Internazionali BNL d‘Italia“ vyrų teniso turnyre į pusfinalį nepateko serbas Novakas Džokovičius (ATP-1), kuris trečiadienį per 2 valandas 16 minučių 2:6, 6:4, 4:6 nusileido danui Holgeriui Runei (ATP-7). Tai buvo antra dano pergalė prieš serbą per tris tarpusavio dvikovas. H. Rune jau pirmajame mačo geime realizavo „break pointą“, o N. Džokovičius antrajame geime iššvaistė progą tašku išlyginti rezultatą.
2023-05-17

Džokovičius laimėjo, bet mače neišvengta incidentų – teko išvaryti trukdžiusius sirgalius

Melburne (Australija) ketvirtadienį tęsiasi pirmojo šių metų „Didžiojo kirčio“ serijos teniso turnyro – „Australian Open“ – pagrindinio etapo kovos. Į trečiąjį ratą iškopė serbas Novakas Džokovičius (ATP-5), kuris per beveik 3 valandas 6:1, 6:7 (5:7), 6:2, 6:0 nugalėjo prancūzą Enzo Couacaud (ATP-191). Šie tenisininkai vienas prieš kitą žaidė pirmą kartą. Serbas pirmąjį setą sužaidė labai užtikrintai, bet antrajame sulaukė rimtesnio pasipriešinimo.
2023-01-19

19-metis danas iškovojo pirmąjį „Masters“ titulą: finale patiesė Džokovičių

Paryžiuje vykusiame „Masters“ teniso turnyre nugalėtoju tapo 19-metis Holgeris Rune iš Danijos. Jis finale 3:6, 6:3, 7:5 įveikė patį Novaką Džokovičių. Danas ne tik pirmą kartą pelnė „Masters“ titulą, tačiau ir pirmąjį kartą karjeroje pakils į naujojo ATP reitingo dešimtuką. H. Rune bus 10-tas, tuo tarpu jam finale nusileidęs N. Džokovičius kris į 8-ąją vietą. Pirmajame sete lemtingu tapo ketvirtasis geimas, kuriame N. Djokovičius laimėjo varžovo padavimų seriją.
2022-11-07

Prestižiniame turnyre teniso žvaigždę eliminavo 19-metis Danijos talentas

Paryžiuje (Prancūzija) tęsiasi prestižinis „Didžiojo kirčio“ serijos „Roland Garros“ teniso turnyras, iš kurio pirmadienį buvo eliminuotas graikas Stefanos Tsitsipas (ATP-4). Vienas iš favoritų aštuntfinalyje po 3 valandų kovos 5:7, 6:3, 3:6, 4:6 nusileido 19-mečiui Danijos talentui Holgeriui Rune (ATP-40). Šie tenisininkai vienas prieš kitą žaidė pirmą kartą.