Londone (Didžioji Britanija) trečiadienį tęsėsi prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyro pagrindinio etapo kovos.

Vyrų vienetų varžybų ketvirtfinalyje ispanas Carlosas Alcarazas (ATP-1) per 2 valandas 21 minutę 7:6 (7:3), 6:4, 6:4 nugalėjo savo vaikystės draugą daną Holgerį Runę (ATP-6). Tai buvo antra ispano pergalė prieš daną per tris tarpusavio dvikovas vyrų tenise.

Pirmasis setas ispanui buvo sunkiausias. Jau pirmajame geime H. Rune turėjo „break pointą“, bet jo realizuoti nepajėgė. C. Alcarazas ir vėliau neužtikrintai žaidė savo padavimų metu, ne kartą atsiliko 15:30 ar net 0:30, bet H. Runei daugiau „break pointų“ susikurti nepavyko, tad teko žaisti pratęsimą.

Jo pradžioje tenisininkai apsikeitė laimėtais taškais varžovo padavimų metu. Netrukus H. Rune padarė dvigubą klaidą ir susikomplikavo padėtį. C. Alcarazas tada du kartus sėkmingai sužaidė savo padavimų metu, atitrūko 6:3 ir realizavo „set pointą“ po varžovo padavimo.

C. Alcarazas pirmojo „break pointo“ laukė iki antrojo seto devintojo geimo. Jame ispanas pirmavo 40:30 ir tada tiksliu smūgiu laimėjo varžovo padavimų seriją. H. Rune progų atsitiesti neturėjo.

Danas „break pointų“ nesusikūrė ir trečiajame sete, o varžovą į priekį paleido penktajame geime, kai pralaimėjo savo padavimų seriją. C. Alcarazas pergalę galėjo įtvirtinti ir anksčiau, jei devintajame geime varžovo padavimų metu būtų realizavęs „match pointą“.

C.Alcarazas su H.Rune susipažino dar tada, kai jiems tebuvo 11-12 metų. Tąkart jie kartu žaidė dvejetų turnyre ir tapo gerais draugais. Prieš Vimbldono ketvirtfinalį jie susitiko už korto ribų ir paspaudė vienas kitam ranką.