gintarė venčkauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gintarė venčkauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gintarė venčkauskaitė“.

Penkiakovininkė Gintarė Venčkauskaitė Pasaulio taurės antrame etape finišavo keturiolikta

Šiandien pasibaigusiose Pasaulio taurės etapo varžybose vienintelė lietuvė penkiakovininkė patekusi į finalą, Gintarė Venčkauskaitė finišavo 14. Paskutinėje bėgimo ir šaudymo rungtyje startavusi iš 18 pozicijos, Gintarė aplenkė keturias varžoves. Sportininkės treneris Paulius Aleksandravičius prieš varžybas sakė: „Pusfinalyje startavome taip pat iš 18 vietos, tačiau finale susitiksime su pačiomis stipriausiomis pasaulio sportininkėmis, todėl pakartoti pusfinalio rezultatą bus labai sudėtinga.
2024-04-20

Gintarė Venčkauskaitė po galingo spurto pateko į pasaulio taurės finalą

Ankaroje (Turkija) vykstančiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etape į finalą pateko tik viena lietuvė – Gintarė Venčkauskaitė. Pusfinalio A grupėje G.Venčkauskaitė atsitiesė po prasto fechtavimo. Plaukime jos laikas buvo 13-as (2:22.94 min., 265 taškai), o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje – pats geriausias (11:21.60 min., 619 tšk.). G.Venčkauskaitė surinko 1069 tšk., po spurto pakilo į 8-ą grupės vietą ir pateko į finalą.
2024-04-18

Olimpinėms žaidynėms besirengianti Laura Asadaukaitė-Zadneprovskienė užėmė 9 vietą

Šiandien Kaire pasibaigusiame pirmajame Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etape Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė užėmė 9-a, Gintarė Venčkauskaitė 11-ą, o Elzbieta Adomaitytė 15-ą vietas. „Šių varžybų tikslas buvo patekti į dešimtuką, pasitikrinti savo fizinę formą ir tiesiog treniruotis prieš svarbiausias kiekvieno sportininko gyvenimo varžybas – olimpines žaidynes. Įgyvendinti jį, manau, pavyko. Esu 9, taigi, labai džiaugiuosi.
2024-03-09

Gintarė Venčkauskaitė iškovojo Italijos šiuolaikinės penkiakovės čempionato sidabrą

Italijos šiuolaikinės penkiakovės čempionate sidabro medalį iškovojo lietuvė Gintarė Venčkauskaitė. Fechtavime lietuvė surinko 30 pergalių/14 pralaimėjimų, jojimo rungtyje pelnė 279 taškus, 200 metrų plaukimo distanciją įveikė per 2:21.64 min, o kombinuotos rungties distanciją per 11:32.07 min. Nuo pirmą vietą užėmusios Alice Sotero (Italija) Gintarė atsiliko 11 taškų. Titas Puronas užėmė 9 vietą.
2024-02-14

Lietuvė sau įteikė įspūdingą dovaną – 5 aukso medalius pasaulio čempionate

„Ne kiekvieną gimtadienį tokios dovanos pasipila, – nusijuokė penkiakovininkė Gintarė Venčkauskaitė, pasaulio biatlo ir triatlo čempionate iškovojusi net penkis aukso medalius.
2023-11-06

Penkiakovininkė gimtadienio proga sau įteikė įspūdingą dovaną – 5 pasaulio čempionato aukso medalius

54
2023-11-06

Asadauskaitė – pasaulio čempionato finale

Bate (Didžioji Britanija) vykstančiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate į moterų finalą pateko tik viena Lietuvos atstovė – Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė. Pusfinalio A grupėje L.Asadauskaitė-Zadneprovskienė su 1107 taškais užėmė 6-ą vietą. Fechtavime ji pasidalino 3-7 vietas (225 tšk.), plaukime buvo 14-a (2:21.40 min., 268 tšk.), o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje – 10-a (11:28.10 min., 612 tšk.
546 2023-08-25

Lietuvos penkiakovininkėms – Europos žaidynių sidabras ir bilietas į olimpinį Paryžių

Šiandien vakare net trys Lietuvos penkiakovininkės – Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Gintarė Venčkauskaitė ir Ieva Serapinaitė – kops ant Europos žaidynių garbės pakylos. Asmeninėse varžybose be apdovanojimų likusios lietuvės iškovojo sidabrą komandų įskaitoje. Jos rezultatai buvo skaičiuojami pagal asmeninėse varžybose pelnytus trijų sportininkių taškus. Auksą laimėjo vokietės – 4216 taškų.
84
2023-07-01

Europos žaidynėse vykstančio šiuolaikinės penkiakovės Europos čempionato starte – 4 lietuviai pateko į pusfinalį

Šeštąją Europos žaidynių dieną prasidėjo šiuolaikinės penkiakovės kovos, kurios kartu yra ir Senojo žemyno čempionatas. Krokuvoje vykstančių varžybų metu penkiakovininkai kovoja ir dėl kelialapių į 2024 m. Paryžiaus vasaros olimpines žaidynes, kurių čia bus išdalinta net 16 – po 8 geriausiai pasirodžiusiems vyrams ir moterims.
2023-06-25

Finaliniame penkiakovės taurės etape Asadauskaitės viltys dužo trečiame šaudymo ruože

Ankaroje (Turkija) vykstančiame finaliniame šio sezono pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etape lietuvėms nepavyko iškovoti medalių. Fechtavimo rungties pagrindinis etapas vyko dar trečiadienį. Jame geriausiai tarp mūsiškių pasirodė Ieva Serapinaitė, kuri laimėjo 19 kovų iš 35, surinko 220 taškų ir bendroje įskaitoje pasidalino 10-11 vietas. Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė (18 pergalių, 215 tšk.) pasidalino 12-15 pozicijas, o Gintarė Venčkauskaitė (13 pergalių, 190 tšk.