Italijos šiuolaikinės penkiakovės čempionate sidabro medalį iškovojo lietuvė Gintarė Venčkauskaitė.

Fechtavime lietuvė surinko 30 pergalių/14 pralaimėjimų, jojimo rungtyje pelnė 279 taškus, 200 metrų plaukimo distanciją įveikė per 2:21.64 min, o kombinuotos rungties distanciją per 11:32.07 min. Nuo pirmą vietą užėmusios Alice Sotero (Italija) Gintarė atsiliko 11 taškų.

Titas Puronas užėmė 9 vietą. Fechtavime jis pasiekė 44 pergales/14 pralaimėjimų, jojimo rungtyje pelnė 286 taškus, 200 metrų plaukimo distanciją įveikė per 2:16.08 min, o „laser run” distanciją - 11:19.70 min.

Dėl ligos kvalifikaciniame bėgime nestartavo Paulius Vagnorius. Jonas Kalaminskas, tuo tarpu, sėkmingai prasibrovė į finalą, tačiau neturėdamas jojimo licencijos, toliau varžybų finale nedalyvavo.

Italijos čempionate dalyvavo 111 atletų (65 vyrai ir 46 moterys). Tai buvo paskutinės nacionalinio lygio varžybos, kuriose jojimas - įskaitinė rungtis. Po olimpinių žaidynių, šiais metais vyksiančių Paryžiuje, jojimo rungtį pakeis kliūčių ruožo rungtis.