Kečkemete (Vengrija) ketvirtadienį prasidėjo 2016 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės 4-asis etapas. Moterų varžybų atrankos barjerą pavyko įveikti vienai iš dviejų startavusių Lietuvos sportininkių - Gintarei Venčkauskaitei.

Kaunietė atrankos A grupėje surinko 1044 taškus ir užėmė 7-ąją vietą. Londono olimpinių žaidynių dalyvė buvo 9-a fechtavimosi rungtyje (14 pergalių; 218 taškų), 16-a - plaukimo (2 min. 21,59 sek.; 276) ir 1-a - begimo bei šaudymo (12 min. 30,63 sek.; 550).

B grupėje startavusiai Linai Batulevičiūtei sekėsi prasčiau. Fechtavimosi rungtyje ji buvo 20-a (12 pergalių; 194), plaukimo - 23-a (2 min. 29,08 sek.; 253), o bėgimo ir šaudymo - 10-a (12 min. 45,68 sek.; 534). Iš viso vilnietė pelnė 981 tašką ir grupėje liko 17-a.