gintaras bagdonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gintaras bagdonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gintaras bagdonas“.

Anot Linkevičiaus, Amerika nepersistengia remdama Ukrainą: „Tai ką, negalima sukrapštyti poros šimtų naikintuvų?“

Jungtinių Valstijų vyriausybė 2023-uosius pabaigė suteikdama, kaip pati sakė, paskutinį likusį ginklų paketą Ukrainai. Tolesnė parama – JAV Kongreso, kuris vėl susitiks sausio 8 d., rankose. Ir kol kas niekas iš tikrųjų negali prognozuoti, ar, kiek ir kokia apimtimi JAV galėtų atnaujinti savo paramą Ukrainai.
2024-01-13

Bagdonas įvertino ukrainiečių kontrpuolimą: pasakė, kada galima tikėtis galutinių rezultatų

Kaip praneša Jungtinių Valstijų ir Ukrainos žiniasklaida, Ukraina trečiadienį pradėjo galingą puolimą pietuose Tokmako ir Melitopolio kryptimi. Puolimas pradėtas praėjus beveik dviem mėnesiams nuo veržimosi į gerai įtvirtintas rusų gynybines linijas pradžios.   Apie besikeičiančią situaciją kalbamės su buvusiu ES karinio štabo žvalgybos direktoriumi, atsargos pulkininku Gintaru Bagdonu.  Ukrainos pajėgos vakar sustiprino savo puolimą ir pradėjo plataus masto puolimą pietų kryptimi.

Ekspertas apie Vilniuje pasiektus NATO tikslus: „Vyksta didžiulis virsmas mūsų Vakarų politikų galvose“

Paskutinę NATO viršūnių susitikimo dieną, aljanso šalių lyderiai rinkosi pagrindinius susitarimus jau pasiekę. Politikai ir ekspertai sako, kad tai yra patvirtinti nauji regioniniai gynybos planai, išspręstas švedų bei turkų ginčas ir įtvirtintos vadinamosios finansavimo grindys, kad kiekviena šalis savo gynybos išlaidoms skirtų bent jau 2 proc. bendrojo vidaus produkto.
Aktualijos 2023-07-16

DIENOS PJŪVIS. Deganti ir sproginėjanti Rusija – kas iš tiesų ten vyksta?

Savaitės pradžioje Belgorodo srityje Rusijoje griaudėjo sprogimai, vyko susirėmimai tarp Rusijos pajėgų ir antikremliškų grupuočių. Ką reiškia šie įvykiai? Kaip toliau jie klostysis? Ar tai gali paveikti karo Ukrainoje eigą? Apie tai naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbių laidoje atsargos pulkininkas Gintaras Bagdonas ir politikos apžvalgininkas Marius Laurinavičius. LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.
Aktualijos 2023-05-25

Turime 3–5 metus: pasakė, ko reikia Lietuvai, kad apsigintų

Lietuvoje laužomos ietys dėl vokiečių brigados, garsiai diskutuojama, per kiek laiko NATO sąjungininkai atvyktų ginti Lietuvos, jei mus užpultų priešas. Visgi buvusio JAV generolo žodžiai įžiebė diskusiją, ar pati Lietuva padarė pakankamai, norėdama apsiginti. Atsargos karininkai tikina, kad ruoštinų namų darbų apstu, o reformos, kurios taikos metu gali trukti dešimtmečius, turi būti įgyvendintos per artimiausius metus. „Dar daug reikia padaryti, bet neužsiimkime saviplaka.

Gintaras Bagdonas: „Vakarai nėra iki galo supratę, kodėl Ukrainos pergalė yra būtina“

Buvęs amerikiečių pajėgų Europoje vadas Benas Hodgesas pažėrė kritikos dėl Lietuvos pasirengimo gintis. Ar mes pakankamai gerai atlikome savo namų darbus ir kur dar reikėtų pasitempti? Apie tai naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ kalbėjo atsargos pulkininkas Gintaras Bagdonas. Pone Bagdonai, tiek dėl vokiečių brigados, tiek dėl divizijos viešoje erdvėje tarp Krašto apsaugos ministro, Užsienio reikalų ministro, prezidento, premjerės patarėjo verda diskusijos.
2023-04-10

DIENOS PJŪVIS. Ar kritika Lietuvai dėl gynybos duos naudos – ką būtina stiprinti?

Buvęs amerikiečių pajėgų Europoje vadas Benas Hodgesas pažėrė kritikos dėl Lietuvos pasirengimo gintis. Ar mes pakankamai gerai atlikome savo namų darbus ir kur dar reikėtų pasitempti? Apie tai naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ diskutuoja atsargos pulkininkas Gintaras Bagdonas ir atsargos pulkininkas Saulius Guzevičius. LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

Apgadinus 330 mln. eurų vertės rusų lėktuvą, Baltarusijoje ieškoma kaltų: „Diktatorius turi pagrindo būti sunerimęs“

Sekmadienį Baltarusijos kariniame aerodrome apgadintas 330 mln. eurų vertės Rusijos lėktuvas A-50U. Manoma, kad tai galėjo būti baltarusių partizanų darbas. Buvęs karinės žvalgybos vadas Gintaras Bagdonas vadina tai puikia naujiena ir tiki, kad tokių veiksmų gali būti ir daugiau. Pokalbis su G. Bagdonu – TV3 žinių „Dienos komentare“. Kaip manote, į ką gali išvirsti šitas įvykis? Tikrai puiki naujiena.

Ekspertų vertinimas, kodėl Ukraina negauna pakankamai ginklų: „Scenarijai piešiami labai įvairūs“

Praėjus lygiai metams nuo karo pradžios – pasaulis vis dar sunkiai įsivaizduoja, kaip užbaigti Rusijos agresiją ir pasodinti Putiną į teisiamųjų suolą. O ir pergalės mūšio lauke, anot ekspertų, staiga nereikėtų tikėtis. Kruvino karo rezultatai – kol kas, deja, Putino naudai. Nors Planas užgrobti Ukrainą per tris dienas nepavyko ir ukrainiečiai sunaikino 150 tūkstančių rusų karių, dešimtys tūkstančių sužeista – rusų orda per metus papildomai nuo Ukrainos atplėšė Lietuvos dydžio teritoriją.
2023-02-24

Ekspertas įvardijo didžiausią Lietuvos kariuomenės bėdą: „Ne finansai, o žmonių mentalitetas“

Rusijai grasinant, kad Ramšteino karinėje bazėje priimtas Vakarų šalių sprendimas suteikti Ukrainai daugiau modernios ir smogiamosios ginkluotės išprovokuos dar didesnį karą, anot karybos ekspertų, verčia čia ir dabar garsiai pradėti kalbėti apie savo gynybinius pajėgumus – ar esame pajėgūs duoti į dantis agresoriui, jei šis sumanytų įžengti į Lietuvos teritoriją. Daugiau apie tai – laidos „Karštai su tv3.lt“ reportaže.
2023-01-29
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų