giedrė labuckienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „giedrė labuckienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „giedrė labuckienė“.

Gynyboje žibėjusi Giedrė Labuckienė padėjo „Spar“ patekti į Europos taurės pusfinalį

Ketvirtadienį Europos moterų krepšinio taurės ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse Žironos „Spar“ (Ispanija) su Giedre Labuckiene svečiuose 83:81 (20:23, 19:15, 19:17, 25:26) įveikė Stambulo „Galatasaray Cagdas Factoring“ (Turkija). Nė viena komanda šiose rungtynėse nepajėgė susikrauti dviženklio pranašumo.
2024-02-29

Neeilinė Labuckų istorija: krepšininko karjerą Arnas baigė dėl sūnaus ir žmonos

2019 metų vasarą Lietuvos sporto padangėje nuvilnijo žinia apie vos 31-erių metų profesionalaus krepšininko karjerą baigiantį Arną Labucką. Portalo tv3.lt tinklalaidėje „Trys nuo lentos“ net vienuolika sezonų įvairiuose LKL klubuose praleidęs A. Labuckas papasakojo apie vieną sunkiausių savo gyvenime sprendimų, žmonos Giedrės Labuckienės palaikymą siekiant aukštumų moterų krepšinyje ir įsimintiniausius per savo karjerą sutiktus krepšininkus bei trenerius.
2023-11-18

Gynėjų trintis „Žalgiryje“, Kiltinavičiaus atleidimas ir dantis šiepiantys vilkai

Portalo tv3.lt tinklalaidėje „Trys nuo lentos“ apsilankė buvęs profesionalus krepšininkas Arnas Labuckas. Vienuolika metų įvairiuose LKL krepšinio klubuose praleidęs 35-erių kaunietis padėjo aptarti šios savaitės Lietuvos klubų pasirodymus europiniuose turnyruose, kiek netikėtą Mariaus Kiltinavičiaus atleidimą Mažeikiuose ir artėjantį LKL krepšinio desertą šį sekmadienį sostinėje tarp Vilniaus „Wolves“ ir Eurolygoje buksuojančio Kauno „Žalgirio“.  Lietuvos rinktinės krepšininkę vedęs A. La...
2023-11-11

Galingai startavusios Lietuvos krepšininkės Europos 3x3 čempionate tapo grupės nugalėtojomis

Jeruzalėje (Izraelis) vykstančiame Europos moterų 3x3 krepšinio čempionate dviem pergalėmis startavo Lietuvos rinktinė (Giedrė Labuckienė, Kamilė Nacickaitė, Martyna Petrėnaitė, Gabrielė Šulskė). Stiprią sudėtį atsiuntusios lietuvės C grupės pirmajame ture tik po dramatiškos kovos ir pratęsimo 15:13 įveikė portugales. 32 laipsnių karštyje vykusios rungtynės lietuvėms klostėsi sunkiai. Mūsiškės ilgai strigo puolime ir beveik visą mačą vijosi varžoves.
2023-09-06

Pergalę išplėšusi Nacickaitė vedė Lietuvos rinktinę į ketvirtfinalį

Katovicuose (Lenkija) rengiamas 16-asis šio sezono FIBA 3x3 „Women‘s Series“ moterų krepšinio turnyro etapas. Jame dalyvauja ir Lietuvos rinktinė (Giedrė Labuckienė, Kamilė Nacickaitė, Martyna Petrėnaitė ir Gabrielė Šulskė). Lietuvės pateko į B grupę, kurios starte po pratęsimo 22:20 išplėšė pergalę prieš vieną geriausių sezono ekipų „Neftchi“ (Azerbaidžanas). Lietuvės didžiąją rungtynių dalį vijosi varžoves (4:8, 7:12, 15:18), bet svarbiausiu momentu sustabdė „Neftchi“ puolimą ir pe...
2023-08-14

Lietuvos moterų 3x3 krepšinio rinktinė neatsilaikė ketvirtfinalyje prieš prancūzes

Prištinoje (Kosovas) šeštadienį baigiasi 11-asis šio sezono FIBA 3x3 „Women‘s Series“ moterų krepšinio turnyro etapas. Lietuvos komanda pirmenybių ketvirtfinalyje neatsilaikė prieš prancūzes Atrodė, kad prancūzės rungtynes laimės rezultatu 21:18, tačiau po vaizdo peržiūros teisėjai nustatė, jog metimas iš po krepšio buvo atliktas po laiko.
2023-07-15

Lietuva FIBA 3x3 „Women‘s Series“ turnyre palaužė Ispanijos rinktinę

Prancūzijoje penktadienį prasideda trečiasis šio sezono FIBA 3x3 „Women‘s Series“ moterų krepšinio turnyro etapas. Jame startuos ir Lietuvos rinktinė (Giedrė Labuckienė, Gabija Meškonytė, Kamilė Nacickaitė, Gabrielė Šulskė). Penktadienį lietuvėms teks sužaisti net trejas rungtynes B grupėje. Pirmajame ture mūsiškės 17:13 nugalėjo ispanes. Lietuvės kurį laiką vijosi varžoves (4:7, 5:9), bet tada spurtavo net 7:0 ir perlaužė mačo eigą. K.Nacickaitė pelnė 8 tšk.
2023-06-09

Nacickaitės metimas aidint sirenai skriejo pro šalį: lietuvės prarado viltis patekti į atkrintamąsias

Austrijos sostinėje Vienoje (Austrija) penktadienį tęsiasi pasaulio 3x3 krepšinio čempionatas. Ketvirtąją čempionato dieną Lietuvos moterų rinktinė (Giedrė Labuckienė, Gabija Meškonytė, Kamilė Nacickaitė, Gabrielė Šulskė) užbaigs D grupės kovas. Trečiojo turo rungtynėse lietuvės apmaudžiai 14:15 pralaimėjo Izraelio rinktinei ir prarado viltis patekti į atkrintamąsias varžybas.
2023-06-02

Labuckienės klubas Eurolygoje pralaimėjo pratęsimo dramą, Grigalauskytės ekipa prarado viltis patekti į ketvirtfinalį

Trečiadienį moterų krepšinio Eurolygos B grupės rungtynėse „DVTK Hun-Therm“ (Vengrija) su Monika Grigalauskyte savo aikštėje 61:70 (17:20, 20:23, 11:18, 13:9) nusileido „Perfumerias Avenidas“ (Ispanija) ekipai ir prarado viltis patekti į ketvirtfinalį.
2023-02-23

Labuckienė naudingu žaidimu prisidėjo prie „Spar“ pergalės Eurolygoje

Trečiadienį moterų krepšinio Eurolygos B grupės rungtynėse Žironos „Spar“ (Ispanija) su Giedre Labuckiene namuose 65:54 (18:14, 19:21, 17:13, 11:6) įveikė „Basket Landes“ (Prancūzija) ekipą. „Spar“ anksti įgijo 7-8 taškų persvarą (16:9, 22:14), bet antrojo kėlinio pabaigoje jau turėjo vytis varžoves (33:35). Trečiojo kėlinio pradžioje „Spar“ vis dar buvo atsilikusios (39:40). Visgi, netrukus joms pavyko persverti rezultatą ir po truputį didinti savo persvarą.