Ketvirtadienį Europos moterų krepšinio taurės ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse Žironos „Spar“ (Ispanija) su Giedre Labuckiene svečiuose 83:81 (20:23, 19:15, 19:17, 25:26) įveikė Stambulo „Galatasaray Cagdas Factoring“ (Turkija).

Nė viena komanda šiose rungtynėse nepajėgė susikrauti dviženklio pranašumo. Šeimininkės pirmoje rungtynių pusėje dažniau buvo priekyje ir turėjo 7 taškų pranašumą, bet po ilgosios pertraukos rungtynių kontrolę į savo rankas perėmė „Spar“.

Likus žaisti mažiau nei 2 min. „Spar“ atitrūko 8 taškais (81:73), tačiau vėliau sužaidė prastą atkarpą ir likus minutei išbarstė beveik visą persvarą (83:81). Paskutinėmis sekundėmis „Galatasaray Cagdas Factoring“ galėjo išlyginti rezultatą, bet Nalyssa Smith prametė abi baudas.

G. Labuckienė žaidė 22 min. 54 sek., pelnė 8 taškus (2/4 dvitaškių, 4/4 baudų), blokavo 3 metimus, perėmė 3 kamuolius, atkovojo 2 kamuolius, 3 kartus prasižengė, 2 sykius suklydo ir surinko 12 naudingumo balų. Tiek pagal perimtus kamuolius, tiek pagal blokus G.Labuckienei šiose rungtynėse niekas neprilygo.

„Spar“ pirmą serijos mačą namie laimėjo 77:64, tad užtikrintai žengė į pusfinalį.