Trečiadienį moterų krepšinio Eurolygos B grupės rungtynėse Žironos „Spar“ (Ispanija) su Giedre Labuckiene namuose 65:54 (18:14, 19:21, 17:13, 11:6) įveikė „Basket Landes“ (Prancūzija) ekipą.

„Spar“ anksti įgijo 7-8 taškų persvarą (16:9, 22:14), bet antrojo kėlinio pabaigoje jau turėjo vytis varžoves (33:35). Trečiojo kėlinio pradžioje „Spar“ vis dar buvo atsilikusios (39:40). Visgi, netrukus joms pavyko persverti rezultatą ir po truputį didinti savo persvarą.

Rungtynių lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai „Basket Landes“ ilgai negalėjo pelnyti taškų, pralaimėjo atkarpą 0:6 ir atsiliko dviženkliu skirtumu (60:49).

G. Labuckienė per 15 min. 11 sek. pelnė 8 taškus (3/4 dvitaškių, 2/3 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą ir sykį suklydo. Iš viso ji surinko 12 naudingumo balų ir pagal šį rodiklį buvo trečia tarp „Spar“ žaidėjų.

Šiuo metu B grupėje po 5 pergales be „Spar“ (5-3) turi ir dar 4 komandos, šiuo metu visos besidalinančios pirmąją vietą. Tiesa, dvi iš šių ekipų – „Sopron Basket“ ir „Beretta Famila Schio“ – 8-ojo turo rungtynių dar nežaidė.