gadeikis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gadeikis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gadeikis“.

Europos baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybėse J. Šuklinas bei T. Gadeikis finišavo ketvirti

Vokietijoje pasibaigusiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate sekmadienį vyrų dviviečių kanojų 500 m rungties A finale Jevgenijus Šuklinas bei Tomas Gadeikis distanciją įveikė per 1 minutę 44,068 sekundės ir liko per žingsnį nuo apdovanojimų - užėmė ketvirtą vietą. Lietuvių duetas aplenkė Baltarusijos, Ukrainos, Vokietijos, Azerbaidžano ir Moldovos kanojininkus. Aukso medalius šioje rungtyje iškovojo rusai Ivanas Štylius bei Aleksejus Korovaškovas (1:41,067 sek.
2014-07-13

Dvi Lietuvos įgulos į iškopė į Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato finalus

Europos baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybėse Vokietijoje sekmadienį sėkmingai sprinto - 200 m - rungties pusfinaliuose pasirodė bei vietas pagrindiniuose finaluose užsitikrino dvi Lietuvos įgulos iš trijų startavusių. Vyrų vienviečių baidarių antrąjį pusfinalio plaukimą laimėjo Ignas Navakauskas (36,481 sek.), aplenkęs finalininkais taip pat tapusius britą Edwardą McKeeverą (36,692 sek.) bei slovaką Miroslavą Zatko (36,942 sek.
2014-07-13

Lietuviai iškopė į pagrindinius Europos baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybių finalus

Vokietijoje prasidėjusiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate pirmoji dieną sėkmingai susiklostė abiems Lietuvos dvivietėms, kurios kovą dėl medalių tęs pagrindiniuose finaluose. Tiesiogiai į vyrų dviviečių kanojų 500 m rungties pagrindinį finalą pateko Jevgenijus Šuklinas bei Tomas Gadeikis, kurie laimėjo pirmajame atrankos plaukime finišavo antri (1 min. 47,719 sek.
2014-07-12

Baidarių ir kanojų irklavimo pasaulio taurės varžybų sprinte lietuviai kovos trijuose finaluose

Vengrijoje vykstančių baidarių ir kanojų irklavimo pasaulio taurės varžybų trečiajame etape sekmadienį 200 m sprinto rungties finaluose kovos trys Lietuvos atstovai - baidarininkas Ignas Navakauskas, kanojininkas Jevgenijus Šuklinas ir dvivietę baidarę irkluojantys Aurimas Lankas bei Edvinas Ramanauskas. I.Navakauskas šeštadienį laimėjo penktąjį kvalifikacinį plaukimą, o pusfinalyje buvo antras, o J.Šuklinas bei dvivietininkai užėmė antrąsias vietas ir atrankos, ir pusfinalio plaukimuose.
2014-05-25

Irkluotoją T. Gadeikį lydi Poseidono tatuiruotė

Laikraštis "Sportas": šešis kartus Europos ir triskart pasaulio čempionas kanojininkas Tomas Gadeikis savo petį ir ranką papuošė tatuiruotėmis. Papuošti kūną įspūdinga tatuiruote Tomas Gadeikis planavo jau senokai. „Tą idėją seniai puoselėjau ir pagaliau praėjusiais metais įgyvendinau. Dabar ant mano peties – Poseidonas. Jį pasirinkau neatsitiktinai, tai – Vandenų dievas, vaizduojamas kaip raumeningas vyras su ilga barzda, o jo karietą traukia jūros arkliai. Kažkas panašaus ir ant mano kūno.
2013-08-01

Baidarių ir kanojų Europos čempionate Lietuvos dvivietės 1000 m nuotolyje į finalą nepateko

Portugalijoje vykstančiame baidarių ir kanojų irklavimo čempionate pirmoji diena nebuvo sėkminga Lietuvos sportininkams - abi dvivietės nepateko į finalą. Dviviete kanoja startavę Jevgenijus Šuklinas ir Tomas Gadeikis pusfinalyje 1000 m įveikė per 4 minutes 4,554 sekundės ir, aplenkę tik rumunus, liko penktojoje vietoje. Nuo trečiojoje pozicijoje finišavusių baltarusių, kurie iškovojo paskutinį kelialapį į finalą, lietuviai atsiliko 3,860 sekundės.
2013-06-14

J. Šuklinas ir T. Gadeikis Europos čempionate varžysis dviviečių kanojų pusfinalyje

Penktadienį Portugalijoje prasidėjo baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame dalyvauja ir būrys Lietuvos sportininkų. Pirmieji startai Lietuvos dvivietėms nebuvo sėkmingi ir jos tiesiogiai nepateko į finalą, o penktadienio popietę varžysis pusfinalio plaukimuose.
2013-06-14

Kanojininkas T. Gadeikis pasaulio taurės varžybose 500 m rungtyje kovos dėl 7-12 vietų

Čekijoje vykstančiame 2013 metų sezono pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybų antrajame etape kanojų 500 m distancijoje B finale dėl 7-12 vietų kovos Tomas Gadeikis. Lietuvos kanojininkas penktadienį trečiajame atrankos plaukime finišavo penktas (2 min. 00,262 sek.), o antrajame pusfinalio plaukime liko ketvirtas (1:58,289) ir į pagrindinį A finalą, kuriame buvo kovojama dėl medalių, nepateko.
2013-05-18

Kanojininkams R. Labuckui ir T. Gadeikiui Europos čempionato – auksas

Kroatijoje vykusiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Lietuvos atstovai Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis iškovojo aukso medalius. Jie triumfavo dviviečių kanojų varžybų 200 m distancijoje. Lietuvos irkluotojai finale sekmadienį distanciją įveikė per 35,956 sek. R. Labuckas ir T. Gadeikis Europos čempionais tapo šeštus metus iš eilės. 2006 metų Europos pirmenybėse 200 m distancijoje jie buvo antri.